PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192369}

Super Pies

Underdog
7,3 585
ocen
7,3 10 1 585
Super Pies
powrót do forum serialu Super Pies

"To ptak! Nie! To samolot! Nie! To Superpies!" Zawsze wskakiwał do budki telefonicznej i się przemieniał :)

ocenił(a) serial na 10
Pan_Cycuski

Nie bardzo pamiętam moment przemiany w budce telefonicznej (ten serial
to leciał już chyba 10 albo ze 12 lat temu, miałem wtedy 6, może 7 lat),
ale doskonale pamiętam słowa, które zacytowałeś.
Pamiętam ten refren: "Underdog! Underdog!" i lektora, który czytał
tytuł serialu: "Superpies".
Mówcie co chcecie, ale RTL7 dawało najlepsze bajki, nie tylko
"Superpies", ale również "Klejnot snów" i parę innych, których nazw
zbyt dobrze nie pamiętam.

underground73

Zgadzam się z Tobą :D Na RTL7 zawsze leciało coś, co lubiłam oglądać, jak byłam mała.. Mogliby teraz Super Psa puścić, chętnie bym obejrzała;) Pozdr:*

underground73

Ja tak samo ;) Pamiętam te słowa, ale nic po za tym. Dzisiaj nie wiem dlaczego mi to się przypomniało... ;D
Nie wystawie oceny, bo po prostu nic nie pamiętam :) Pamiętam jedynie, że kiedyś narysowałem Super Psa i pokazałem mamie, a zawsze jak Super Pies chwilowo przegrywał, to zbierało mi się na płacz :P Ehh.. Kocham takie wspomnienia.

Co do RTL7, to na prawdę były tam wspaniałe bajki.. Chciał bym się cofnąć w czasie, mając tyle lat ile teraz i pooglądać telewizję :D

Pan_Cycuski

cieszę się że mam takie wspomnienia .
jakby puścili toteraz to dzieciaki by się tym nie zainteresowały, za to kiedyś to była rewelacja, podobnie jak Dragon Balle, Woody Woodpeker

tak w ogóle zapomniałeś wstawić wersik z żabą ... " to żaba, nie to superpies" Hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones