PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735466}

Supergirl

6,4 11 353
oceny
6,4 10 1 11353
Supergirl
powrót do forum serialu Supergirl

Obejrzałem odcinek pilotowy i jest tragiczny. Może następne będą lepsze

ocenił(a) serial na 3
bigdady33

Ja oglądam dla równowagi bo zapewne będzie to mieć powiązania z innymi serialami.

bigdady33

Jak uwielbiam superbohaterów i lubię wersje gdzie kobieta bierze sprawy w swoje ręce tak tego nie trawię. Zwyczajnie do mnie nie przemawia. I jak do tej pory na samym dnie mojego rankingu był Green Lantern tak teraz zdecydowanie Green Lantern, trzy metry mułu i Supergirl. Jak w serialu czy mandze głównym bohaterem jest kobieta to ma ona tyle charakteru, że przyciąga widza. Ma to coś w sobie. A tu mydło powidło - cutując Sailor Mercury.
Po połowie pierwszego odcinka Flasha już wiedziałam, że to jet to. Tu po pierwszym odcinku zastanawiam się czy dotrwam do 13 tylko po to by obejrzeć jak gościnnie pojawia się Barry Allen :/

Charlotte7x7

Dodam, że za Supermanem też nie przepadam. Choć za czasów starych wersji fajnie mi się oglądało ale i trochę młodsza byłam. Teraz nowy Superman też do mnie nie przemówił. Może to wina postaci w pelerynach. Choć do Batmana nic nie mam więc w sumie nie wiem o co chodzi ale coś tu nie gra.

bigdady33

a czego sięspodziewałeś. w końcu kobieta ma główną role.....

ocenił(a) serial na 5
bigdady33

Zgadzam się!

ocenił(a) serial na 10
bigdady33

bez urazy trza być kompletnym kretynem oceniac serial po 1 odcinku buahahahaha pewnie jak byś oglądał ostatnie odcinki byś zmienił zdanie

bigdady33

Pilot był tragiczny, reszta jest o wiele lepsza, ale ogólnie serial nie jest najwyższych lotów

użytkownik usunięty
acocieto_ok

Pierwszy sezon średni, ale to co wyprawiają w drugim to masakra jak dla mnie. Powinni zmienić nazwę z Supergirl na Przygody obcych w National City.

Nie wiem, ale przynajmniej już się za tym zj*bem Olsenem nie ugania xD

użytkownik usunięty
acocieto_ok

W pierwszym sezonie to był serial o Supergirl/Karze Danvers, a w drugim to w odcinku Survivors można praktycznie wyciąć sceny z Supergirl, a i tak będzie wiadomo o co chodzi. Już nie wspominając o scenach z Karą, która podaje te karteczki do szefa, które z łatwością można wyrzucić z odcinka, a nikt tego nie zauważy.
Jakbym miał teraz określić ten serial to jest to bigos bez kapusty ;)

ocenił(a) serial na 8
bigdady33

https://www.youtube.com/watch?v=ucI3IpuM-NQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones