PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750300}

Sygnał

Si-geu-neol
8,1 484
oceny
8,1 10 1 484
Sygnał
powrót do forum serialu Sygnał

Zakończenie

ocenił(a) serial na 9

Ależ jestem rozczarowana finałem. Liczyłam na to, że wszystko pójdzie w jedną albo w drugą stronę - detektyw Lee albo zginie, albo przeżyje i w końcu zobaczy się z kobietą, która szukała go przez 15 lat, i najlepszym przyjacielem, który go nigdy nie spotkał (cóż, w każdym razie nie jako dorosły).

Nie mam nic do zakończeń otwartych, ale po tym wszystkim, co się tu działo, naprawdę liczyłam na inne zakończenie :/

Dodatkowo dostajemy kolejne zagadki, których rozwiązania już nie poznamy - z kim w ciągu tych 15 lat kontaktował się detektyw Lee? Z jak dalekiej przyszłości pochodziła ta osoba, skoro warunkiem koniecznym do kontaktu było, żeby obie osoby miały tę samą krótkofalówkę, a swoją prawdopodobnie przez tych 15 lat detektyw Lee miał w szpitalu? Czy tego dnia, kiedy Park Hae-yeong i detektyw Cha do niego jadą, miał (znowu) zginąć? A może mieli tam zginąć wszyscy troje?
I nawet sprawa korupcji i kongresmena pozostała tak naprawdę nierozwiązana...

Sol89

To proste, to nie miał być finał, tylko wstęp do 2. sezonu, który planowany był na 2020. Kontynuację zapowiadała nawet autorka scenariusza, Kim Eun-hee, która obiecywała, że zajmie się nim po tym jak skończy Kingdom. Coś nie pykło, może przez pandemię.

ocenił(a) serial na 9
nietzsche

Och, w takim razie strasznie szkoda, bo serial był naprawdę znakomity, nawet pomijając nowe zagadki, gdyby kontynuacja po prostu utrzymała poziom, byłaby świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones