PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 563
oceny
8,1 10 1 58563
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

A mogło być tak pięknie...

użytkownik usunięty

No niestety ale ostatnie dwa sezony to totalna kiszka. Drętwe i jałowe dialogi sztucznie rozciągające fabułę, absurdalne poczynania bohaterów i ten melodramat w co drugim odcinku - aż się na wymioty zbierało. O finałowym odcinku już nawet szkoda gadać. Niestety co za dużo to niezdrowo, serial powinien się skończyć w 5 sezonach i byłby genialny a tak zrobił się sentymentalny tasiemiec dla masochistów. Z przyzwyczajenia obejrzałem ale szkoda mi trochę czasu, który zmarnowałem na ostanie 2-3 sezony (no bo 5 sezon też nie urywał). Po 4 sezonie chciałem dać ocenę 9, w piątym już troche spadło do 8. Ale ostatnie dwa sezony przekreśliły szanse nawet na 7. Solidne 6.

Do osób które chcą rozpocząć przygodę z SoA - Jeśli chcecie serial ze świetną, wartką fabułą, niezłymi zwrotami akcji, dającymi się lubić bohaterami to zostawcie serial po 4 sezonie, dalej to tylko równia pochyła.

Niestety muszę się zgodzić, trzy ostatnie sezony były strasznie meczące, przynajmniej w 7 skończył się ten niepoważny melodramat i nadmiar wątków miłosnych, za to Jax stal się bezmyślną maszyną do zabijania, SAMCRO w sumie również. Samo zakończenie i "final ride" Jaxa był dla mnie niesamowity i uważam to za dobrą decyzję ze strony twórców, gdyby oszczędzili głównego bohatera, to byłbym mocno zawiedziony. Mimo wszystko zostawiam serialowi 9, przez wzgląd na cztery pierwsze sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones