PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 502
oceny
8,1 10 1 58502
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Kazdy sezon schematycznie identyczny, opowiesc o grupie chlopcow na motorach ktorzy ganiaja sie w miescie widmo a wszystko uchodzi im na sucho. W kazdym odcinku pojawia sie nowa nadzieja w postaci nieustraszonego szeryfa ktory ma zrobic porzadek. Niestety bez efektu. Chlopcy duzo placza i nieustannie sie przytulaja, w dodatku nie przeklinaja, anioly. O grze aktorskiej Hunnama nie ma co wspominac, nie poprawia jakosci serialu. No i koncowka w ktorej glowny bohater psychopatyczny morderca, w dodatku matkobojca zostaje wykreowany na meczennika niczym Jezus. Dla milosnikow Prison Break i tego typu

viciu_080

Zawsze zastanawia mnie po co ludzie tracą czas na serial który im się nie podoba. Pretensje mozesz miec tylko do siebie. Obecnie jest tyle serialów że jest z czego wybierać a oglądasz taki który od początku ci się nie podoba , f uck logic

ocenił(a) serial na 5
BlackRose58

No tez dlatego zaluje. Bo generalnie to jest tak ze zaczniesz pierwszy sezon i jest ok i myslisz ze bedzie ok wiec juz sie wciagnales a tu klops. Ale jest juz za pozno, zwlaszcza ze jestes na etapie ze siedzisz w domu i ogladasz tv-ka non stop.

viciu_080

Jest trochę prawdy w tym co mówisz, ale ludzie kochający SoA kochają serial za klimat i postacie, z tymi można się naprawdę cholernie mocno przywiązać i wraz z nimi przeżywać, więc jeśli ci się nie udało to faktycznie zmarnowałeś czas oglądając sonsów. Zakończenie moim zdaniem było wspaniałe, jak na dosyć średnie ostatnie sezony, to twórcom udało się to wszystko poskładać do kupy i dać widzom satysfakcjonujący finał. Symbolika w zakończeniu i porównanie Jax'a do Jezusa również pozostawiło u mnie niesmak, ale poza tym było niesamowicie.

ocenił(a) serial na 9
viciu_080

jak oglądasz z lektorem to nie przeklinają

ocenił(a) serial na 7
witex84

Tylko napisy, żaden lektor, lektor zabija. Mi Synowie też bardzo się podobali aczkolwiek przez śmierć Opiego który był najlepszą postacią serialu ocena się bardzo zmniejszyła, nie mniej jednak tęsknię za tym serialem i chciałbym żeby stworzyli Spin-off w postaci FIRST 9. Były chyba takie plany ale padły :(

viciu_080

Czyli, jeśli seriale takie jak: Prison Break, Outsiders czy Black Sails wywołują u mnie mdłości lub senność, to raczej nie powinienem się za to zabierać?

ocenił(a) serial na 5
Lowca_Andronow

Dokladnie tak

ocenił(a) serial na 2
viciu_080

Miałem podobne odczucia. Pierwsze sezony oglądało mi się naprawdę dobrze a potem równia pochyła, prawie do dna. Powielany do bólu schemat, płaskie postacie i nielogiczności w fabule i zachowaniach bohaterów. Szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones