PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 563
oceny
8,1 10 1 58563
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Czy warto oglądać ?

użytkownik usunięty

Witam. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o tym serialu i zastanawiam się czy
warto go oglądać ? Zaznaczam, że nie lubię seriali obyczajowych, a wolę kino akcji. Czy w SOA jest więcej akcji czy dramatu bo jedni piszą, że to obyczaj inni, że to serial akcji. Nie chcę oglądać serialu w którym bohaterowie przez większość odcinków zastanawiają się co zrobić ze swoim życiem.
Z góry dziękuję za odpowiedź

ocenił(a) serial na 10

Odpowiadam ,że jak najbardziej warto , serial trzyma w napięciu przez wszystkie sezony. Jeżeli lubisz seriale gdzie lubią dać w mordę to bierz w ciemno. Moim zdaniem serial 10/10, nie zrażaj się 1 sezonem bo jest wprowadzeniem, chociaż według mnie i tak mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 3
NosfO

a dla mnie to bzdura, warta co najwyzej 3 gwiazdek. nie mam zielonego pojecia czym reszta klakierow sie tak zachwyca.
ewidentne braki w scenariuszu, sztampowe i przewidywalne postaci, ilosci trupow kompletnie nierzeczywiste. dla mnie gniot jakich malo. no ale fakt, dla fanow klanu moze byc atrakcja na 10

ocenił(a) serial na 10
thort2

Koleś masz coś z głową i tyle w tym temacie, tak to jest jak się wypowiada 15 latek co mieszka z mamusią.

ocenił(a) serial na 3
NosfO

no, jasne, socjo-psycholog z baru mlecznego sie znalazl. wytlumacz mi dlaczego reszta 15 latkow docenia w tym filmie tylko muzyke?, nie liczac oczywiscie peggy bundowej, przed ktora czapka z glowy. ten gniot nie wywarl jakos wrazenia na zadnym jury rozdajacym nagrody dla seriali w powaznej kategorii. no ale pewnie to z powodu rownie mlodego wieku czlonkow. na szczescie ma oparcie w naszej gimbusowej widowni, co na pewno jest niezmiernie znaczace dla tworcow i aktorow tam grajacych. dzieki temu podejma moze decyzje o kreceniu s8,s9, s10 itp. w ktorym jeden syn superjaxa napadnie na motorze na koree pln, a jego brat na panstwo islamskie. oczywiscie obaj wygraja, po czym zgina w mistycznym otoczeniu zielonych ludzikow z majdanu i cytatu z iliady.

ocenił(a) serial na 10
thort2

Powiem ci tylko tyle, że ten serial nie jest dla takich lalusiów jak ty. Gdzie jak mniemam kawka w starbucksie i wykręcone cipka w rurkach to dla ciebie codzienność? Normalnym gościom się serial spodoba mówię normalnym! co od czasu do czasu lubią dać w mordę i pójść się upić. Pewnie seriale które ty oglądasz to tylko pamiętniki wampirów czy też teoria wielkiego podrywu co?

ocenił(a) serial na 10
NosfO

Jeszcze mam do ciebie jedno pytanie. Widziałeś wszystkie sezony czy jesteś jednym z tych wielkich znawców co obejrzał 3 odcinki na krzyż i się wypowiada?

ocenił(a) serial na 3
NosfO

ohoho, ale nam sie domorosly socjo-psycholog rozbujal, co za przenikliwa analiza mojej skromnej osoby i jaka fachowa definicja "normy" behawioralnej. moze zamiast rejatnowsko bronic tej chaly idz sie upic i dac komus w morde, buraku, ale gumofilce zdejmij, hehe.
ad.2
obejrzalem s1, i zmuszony, targany odruchem wymiotnym s7. normalnie, kiedy widze na ekranie kilku pajacow rozwalajacych co drugi odcinek po kilkanascie osob, strojacych przy tym miny greckich filozofow, targanych problemami natury egzystencjonalnej, wylaczam tv i czekam kiedy leslie nielsen nakreci parodie.
gdyby nie peggy bundy, olalbym ten szajs cieplym moczem, coates i flanagan jeszcze sie jakos bronia, za to hunnam zasluguje na maline roku. mrukowaty superbuc, grajacy caly sezon dwoma minami, nadaje sie tylko do chlamu 7 kategorii typu pacific rim

ocenił(a) serial na 10
thort2

Powiedz mi znawco wszechświata jakie ty seriale preferujesz?

ocenił(a) serial na 6
NosfO

Co się tak rzucasz? Mędrzec syjonu się znalazł.
I czemu obrażasz?
Skończyłem właśnie pierwszy sezon i nuda jakich mało, połowa s1 rozgrywa się w szpitalu albo przy tym ich stole albo pieprzeniu o wątku miłosnym Jaxa, który nikogo kompletnie nie interesuje.

Nie oglądałem w życiu wielu seriali, ale akurat kryminalno/gangsterskie lubię, tak więc coś ci pokażę, uwzględniając nowe i popularne seriale:

Zakazane Imperium<Synowie Anarchii<Breaking Bad<<<<<<Peaky Blinders<<<Gomorra.
I nawet z tym nie handluj
Znalazł się dorosły, bo ogląda nudny serial o gangu motocyklowym, debil xD

ocenił(a) serial na 6
bialyjakbialas

PS tak od połowy pierwszego sezonu zacząłem przewijać całe fragmenty tego pieprzenia i zawiłościach miłosnych.
Kurna, nie po to się ogląda taki serial żeby słuchaj jak walnięta matka knuje spiski przeciwko dwóm dziewczynom związanym z jej synem

Bzdura...

ocenił(a) serial na 10
bialyjakbialas

Sezon 1 jest wprowadzeniem , spróbuj obejrzeć, następne sezony, bo naprawdę warto. Trochę mnie może poniosło , mówisz,że lubisz kryminalne widziałeś the Wire?

ocenił(a) serial na 6
NosfO

No dobra, zmieniłem ocenę, bo 3 sezon faktycznie był niezły ;) The Wire nie oglądałem, może kiedyś obejrzę.

bialyjakbialas

Gomorra rewelacyjna to fakt.

ocenił(a) serial na 10

Polecam, sam nie moglem przekonac sie do ogladania SoA, zaczecie ogladania odkladalem przez jakies 8 miesiecy bo zawsze cos niby lepszego znalazlem ale gdy z braku innych seriali wlaczylem go to caly serial ogladnalem w niecale 4 tygodnie. Naprawde bardzo wciaga, i jest w nim duzo akcji.

Z tego co napisales wnioskuje ze serial Banshee moze ci sie spodobac, chyba ze oczekujesz od serialu realistycznosci to odradzam

ocenił(a) serial na 10

Ja zacząłem dopiero oglądać i mi sie podoba :D

Można powiedzieć że to dobry serial ale klasy B. Można to sobie spokojnie oglądać przy dobrej podzielności uwagi. Czasami śmiać mi się chciało z groteskowości sytuacji a zwieńczeniem tego wszystkiego była ostatnia scena w serialu, która doskonale odzwierciedla realizm tego co się działo w serialu.
Generalnie mafia włoska, triady, gangi latynowskie, czarni, aryjczycy no i IRA a w środku tego wszystkiego KLUB który rozdaje karty, generalnie brakowało jeszcze tylko baronów narkotykowych z Medelin...

Generalnie realizmu tutaj ...nieco brakuje ale mimo tego wszystkiego jakoś te 7 sezonów ogarnełem i nie umarłem.

ocenił(a) serial na 8

Warto, warto. Podobnie jak ktoś wyżej, długo zabierałem się do tego serialu. Zdawałem sobie sprawę z jego popularności, bo wielu znajomych go oglądało i chwaliło. W końcu pewnego dnia się przełamałem i poszło błyskawicznie. Wciąga bardzo. Dwa sezony "połknąłem" w dwie doby. Mnóstwo intryg, kłamstw, przemoc, seks, do tego świetnie przeprowadzony casting, ciekawie wykrojone i niejednoznaczne postaci. Z minusów, to faktycznie, czasem nieco brak realizmu. Dziwnym jest, że w kilkunastotysięcznym miasteczku dzieje się tyle złych rzeczy, a bohaterowie czasem zachowują się, jakby żyli w epoce bez telefonów. Poza tym jeszcze to, co napisał użytkownik wyżej - Gangi, triady, IRA, policja, ATF, CIA itd., a po środku klub. Jednak o czymś musi być ten serial i biorąc poprawkę na wyżej wymienione rzeczy, to serial jest naprawdę dobry i warty zobaczenia. Nie często zdarza się, żeby przez siedem sezonów utrzymać wysoki poziom i napięcie. Osobiście śmiało i z czystym sumieniem polecam.

Warto... do czwartego sezonu i na tym lepiej zakończyć.

ocenił(a) serial na 10
Birdlike

super choc ostatni sezon mnie nieco zawiódł

ocenił(a) serial na 10

Też pytanie jeden z najlepszysz seriali jakie widziałem wciaga na maxa. Ja łyknołem w tydzien 5 sezonów bo tyle było byłem na l4 tyle miałem szczescia że czasu dużo jechałem dzień i noc i nie żałuje. Ostanio koledze poleciłem długo sie wachał a mówi co tam synowie takie nic teraz po nocach nie śpi i oglada mówi super dodam że ma dziecko i mało czasu

ocenił(a) serial na 5

nie warto, z kazdy sezonem jest coraz gorzej a final to zenada. akcja jest malo i jest wyraznie niskobudzetowa i to widac.

Mi się podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones