PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 617
ocen
8,1 10 1 58617
7,1 7
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Gemma

ocenił(a) serial na 8

...czyli postać grana przez Katey Segal. Kończę dopiero pierwszy sezon, więc opinia może się zmienić i też w razie czego nie spoilerujcie... ale nie odnosicie wrażenia, że jej postać jest kompletnie zbędna?

Wiem, że gra jedną z głównych ról, w zasadzie obok Jaxa i Claya dostaje najwięcej czasu antenowego, ale cholera, nie mogę pozbyć się wrażenia, że nie wnosi na razie do serialu nic. W takim sensie, że gdyby jej nie było, to pewnie bym nawet nie zauważył. Sama postać oczywiście dobrze zagrana, ale już jej obecność kwestionuję - nie da się, a przynajmniej ja nie potrafię, jej szczególnie polubić, taki anioł stróż Sonsów, który jest imo mocno nadopiekuńczy.

To dziwne, gdyż Katey z całego serialu jako jedyna dostała Globa, wiem, że dopiero za rok 2011, ale liczyłem na jakiś konkretny charakter od samego początku. Nie odnosicie podobnego wrażenia? Jak jest z nią później, rozkręca się? Bez spoilerów tylko proszę...

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

Oglądaj dalej... ;) Akurat jej postać nie jest zbędna i z każdym odcinkiem przekonasz się jak bardzo potrafi mieszać i manipulować wszystkimi.
Po pewnym czasie była dla mnie najbardziej znienawidzonym bohaterem i czekałem, aż w końcu umrze :D

użytkownik usunięty
master6x6

Dokładnie. :D Gemma przyprawiała mnie pod koniec o mordercze zapędy. Ale szacun dla "Peggy Bundy", to naprawdę dobra aktorka. :)

ocenił(a) serial na 10
Pauleta

Bez spojlerów, ale tak jak opinia wyżej mówi - jest to postać nadająca charakteru temu filmowi, więc oglądaj dalej, dalej już się bardziej rozkręci i pokaże po co tam naprawdę jest ;). No a poza tym dalsze sezony pokazują, że kobita potrafi grać :)

Pauleta

Oglądaj, dalej będzie tak naprawdę jedną z ważniejszych postaci, niedawno sam skończyłem serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones