PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 605
ocen
8,1 10 1 58605
7,1 7
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Odkąd skończyłam Sherlocka, Wikingów i Reign, z niecierpliwością czekam na kolejne sezony. Jednak teraz, szczególnie w wakacje, chciałabym obejrzeć inny serial, który zaciekawiłby mnie tak, jak poprzednie. Opisałby mi ktoś mniej więcej co sie dzieje w tym serialu? Tak, wiem, mam wyżej opis, ale wolałabym, gdyby opowiedziałby mi o nim ktoś, kto już go obejrzał. Z góry bardzo dziękuje:)))

julka9500

Ciężko było mi się przekonać do SoA, ale koniec końców stał się on moim ulubionym serialem, o czym on jest? Synów Anarchii można podzielić na dwie części: klub i interesy oraz rodzina Tellerów. Na przestrzeni całego serialu widz obserwuje codzienne życie członków klubu i nie tylko, handel bronią, wątki miłosne, zdrady, odwety. Początek pierwszego sezonu nie jest za ciekawy i ciężko się w ten serial wkręcić, ale potem wszystko nabiera tempa i nie zwalnia do końca (chociaż 2 ostatnie sezony już kuleją, dalej jest to świetny serial). Poza tym, świetna gra aktorska, znakomite postacie, z którymi ciężko się nie zżyć i wybitna, po prostu wybitna muzyka. Zachęcam do oglądania, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - śmiało, chętnie odpowiem :)

julka9500

Ogladałem i podobał mi się. Ale bardziej wciągajacy był Breaking Bad http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones