PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 598
ocen
8,1 10 1 58598
7,1 7
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

pokazują współczesny gang, który kultywuje pewien romantyzm harleyowców, ale poza tym to współcześni kryminaliści korzystający z nowinek technicznych, nie bojący się szybko rozwalić kogo trzeba i czerpiący zyski z handlu bronią. Mają swoje osobiste problemy, szczególnie główny bohater, który chce jednak więcej dawnego romantyzmu w gangu, jak to zarysował kiedyś jego ojciec, a co skutecznie wybija mu z głowy jego matka, więc zapowiada się, że będzie co oglądać.

ocenił(a) serial na 10
Analog

Też jestem zdecydowanie na tak. Po pierwszym odcinku mogę stwierdzić że to kawał dobrego serialu, jeśli chodzi o fabułę to nie podoba mi się ta bezwzględnośc Claya i czekam na rozkręcenie się wątku Tary i Jaxa.

ocenił(a) serial na 10
Analog

jestem zdecydowanie na tak. dobrze zapowiadający się serial. trochę szkoda że robi to Fox... zdecydowanie wolałbym gdyby trafił do jakiejś stacji kablowej... ShowTime albo HBO.

ocenił(a) serial na 9
SickBastard

Sons of Anarchy jest w sieci kablowej FX

ocenił(a) serial na 10
AriGold

rzeczywiście... myślałem że to od samego FOXa jest. dzięki za poprawkę, mój błąd...

użytkownik usunięty
SickBastard

dokładnie,gdyby to było np HBO byłbym pewniejszy ze obejrze wiecej niz jeden sezon;] Ale już po pierwszym odcinku widze ze mamy do czynienia z liderem tego sezonu wśród nowości.Klimaty mafijne w połaczeniu z bardzo dobrym aktorstwem już raz idealnie wpasowały sie w mój gust(The Sopranos)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones