PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 550
ocen
8,1 10 1 58550
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

Cześć i czołem, forumowicze,

czy możecie mnie zachęcić w jakiś sposób do tego serialu? Wyróżnia się czymś spośród innych? Ma wyjątkowy klimat, bohaterów? Jest dobrze wyreżyserowany?

Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 10
gramer_filmweb

Jest genialny i to wszystko w jednym temacie :)

ocenił(a) serial na 10
gramer_filmweb

Jeśli nie zrazisz się po pierwszym odcinku i obejrzysz cały sezon do końca to serial Cię przyciągnie :) I tak, ma wyjątkowy klimat. Główna fabuła różni się od 99 coma ileś % seriali z prostej przyczyny, SĄ O CZYMŚ INNYM.

ocenił(a) serial na 10
gramer_filmweb

A jeżeli o bohaterów to są świetni, ogólnie gra aktorska jest rewelacyjna tak samo jak wyreżyserowanie.

ocenił(a) serial na 8
gramer_filmweb

Serial moim zdaniem nie jest specyficzny, ale trzeba lubić taką tematykę. Mnie wciągneło już od 1 odcinka. Jak w każdym serialu, były odcinki nudne, ale nie zmienia to faktu, że jest to mój ulubiony serial i zazdroszczę wszystkim, którzy go nie oglądali że mogą przeżywać to wszystko i nie wiedzą, co się stanie :D

ocenił(a) serial na 10
ola14

Niekoniecznie trzeba lubić :) ja np. nie lubię , w ogóle mnie ona nie interesuje. Na serial trafiłam przypadkiem i jest to najlepszy serial jaki do tej pory widziałam!!! Wręcz kocham ten serial ! :)

użytkownik usunięty
ola14

Ja właśnie zacząłem 2-gi odcinek pierwszego sezonu, zazdrościsz? :D
A powiedziała mi o nim dziewczyna, której nigdy nie widziałem.
Na razie nie wystawiam oceny, bo za mało obejrzałem.

ocenił(a) serial na 8

Jasne, że tak :D Może początek się tobie nie spodoba, ale przebrnij, bo naprawdę warto.
A poza tym, powiedziała ci o nim dziewczyna, ale nigdy jej nie widziałeś? co XDD

użytkownik usunięty
ola14

Właśnie że podobał mi się początek. Gdyby było inaczej, to po obejrzeniu pilota dałbym sobie spokój. :)
Tak było, nigdy tej dziewczyny nie widziałem, ale mi powiedziała. Ciebie też nigdy nie widziałem, a rozmawiamy. :)

ocenił(a) serial na 8
gramer_filmweb

jest akcja, sex i rock&roll xD

gramer_filmweb

Jestem po czterech odcinkach. I już wiem, że na tym się nie zakończy. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. :)

użytkownik usunięty
gramer_filmweb

Jestem po sześciu sezonach i nie mogę się doczekać ostatniego. Kawał dobrego serialu. Podziękowania dla Pchełki. Pozdrawiam również wszystkich. ;)

Jeśli jesteś w stanie docenić Shakespearowskiego Hamleta,osadzonego w realiach świetnie odwzorowanego amerykańskiego półświatka- gangów motocyklowych będących czyś jednocześnie odrażającym i fascynującym, z realizmem i świetną grą aktorską(dotyczącą zarówno aktorów pierwszo, jak i drugo planowych), zabieraj się do oglądania. Polecam po angielsku, zobaczysz specyficzny slang którym posługują się poszczególne gangi, jak i ludzie z Amerykańskiej prowincji.
Po sezonie pierwszym serial się zdecydowanie rozkręca, przechodząc do fenomenalnych sezonów 2 i 3.
Mam nadzieję że te parę słów zachęci Ciebie i osoby rozważające rozpoczęcie oglądania, do podjęcia właściwej decyzji. Zdecydowanie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones