PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 563
oceny
8,1 10 1 58563
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

nigdy więcej

ocenił(a) serial na 10

to jest ten typ serialu, którego nie chce się widzieć nigdy więcej. nie dlatego, że był słaby, ale dlatego, że był za dobry. jest tak silnie nacechowany emocjami, że nie wyobrażam sobie dać jeszcze raz złamać serca. to jest serial, który ogląda się albo raz, albo w ogóle.
nawet jeśli były jakieś niedociągnięcia w fabule, to nieważne. soundtrack i te emocje nadrabiają to z nawiązką. nigdy nie płakałam tyle co na soa, nawet w sytuacjach prywatnych.
jedyne co mogę serialowi zarzucić, to że zaczynając go czułam się brutalnie wrzucona w ten świat bez żadnego wprowadzenia, nagle pojawiło się 20 osób i nie wiadomo kim są, jak mają na imię etc; sam pierwszy sezon generalnie wydawał mi się niedopracowany, ale to nieważne. to, co dzieje się w kolejnych sezonach świetnie to wynagradza.

lazankiforever

to dziwne bo ja ogladalam z 4 razu już ;P

ocenił(a) serial na 10
BlackRose58

ja ledwo dałam radę emocjonalnie wytrzymać pierwszy raz, lmao. nie skończyłam go jeszcze (kończę 7 sezon zaraz), ale wiem jak się zakończy (spoilery są wszędzie, eh) i boję się o swoje serce podczas ostatniego odcinka.

lazankiforever

Ja skończyłam ostatni sezon i scena końcowa po prostu poryczałam się jak głupia a piosenka " Come join to murder" złamała mi serce

maja420

On przeżył zderzenie i nie został kaleką. Policja za nim nie jechała szybko max 60h na godzinę, a ten ciężarówką hamował więc on żyje bo nawet wystąpił w innym filmie. Nie masz co ryczeć on nie umarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones