PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479538}

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
8,1 58 563
oceny
8,1 10 1 58563
7,2 6
ocen krytyków
Synowie Anarchii
powrót do forum serialu Synowie Anarchii

slabiutko

ocenił(a) serial na 5

3 sezon pokazal ze ten serial jest nudny, wtorny i czesto absurdalny. Jedyne plusy to humor i Agentka Stahl. Dalej ogladac nie mam zamiaru, gdyz ten sezon mnie zażenował, a szkoda bo serial mial potencjal

ocenił(a) serial na 10
Lelouch Lamperouge

To szkoda że skończyłeś na trzecim bo 4 sezon jest zajebisty

ocenił(a) serial na 5
TyrionLanister

namowiles mnie i wrocilem. Rzeczywiscie 4 byl poteznie dobry, lecz 5 to znowu spadek jakosci i zapowiada ze 6, ktory aktualnie ogladam tez taki bedzie ;<

ocenił(a) serial na 10
Lelouch Lamperouge

5,6 dla mnie nie był złe ale 7 sezon jest zajebisty

Lelouch Lamperouge

Miałem też kumpla który zwątpił... pare tygodni temu do niego napisałem "Stary kończe ostatni sezon i nie wiem jak mogłeś zrezygnować jest istny rozpie**ol!"
Odpowiedź: "Już wróciłem, jestem na bieżąco" Umówiliśmy się na oglądanie finału :)
Serial ma zastoje, nie wiem czy to w 3 sezonie właśnie było te czytanie pamiętników i zastoje (ciężko mi teraz ocenić) ale wiem, że potem narastający r o z p i e r d o l ! :D

sp

espe2h

Mnie serial rozwalił, kiedy zacząłem oglądać. Zobaczyłem dwa sezony a później zobaczyłem je znowu, bo wciągnąłem żonę. Później jechaliśmy dalej razem. Niestety, im dalej, tym mniej motorów a więcej intryg. Jax wszystkich przepraszał i przepraszał, Tara była coraz bardziej irytująca a później jeszcze ta sprawa z Opie'm... W każdym razie dobrze, że to już koniec, dalej mogło być tylko gorzej.

badger22

Opie... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones