Synowie Anarchii
powrót do forum 3 sezonu

Czy wiadomo juz na kiedy planowany jest poczatek kolejnego sezonu?

ocenił(a) serial na 10
destylator79

Tak, będzie od września, ponownie 13-sto odcinkowy. Jak stwierdził sam Kurt Sutter - "Dopiero sie rozkręcamy". Nie mogę się doczekać :) pozdro

Luku

Chłopie!
Własnie poprawiłeś mi humor na cały dzień! NIe jestem motocyklistą ale ten temat bardzo mnie cieszył od wczesnych lat szczeniackich. Oglądam każdy film jaki wpadnie mi w łapska i wiele z nich jest rewelacyjnych ale po kazdym seansie czułem niedosyt! SOA dokladnie uzupełnia ten brak! Serialowa rewelacja, mimo ze sa wątki i odcinki mniej ciekawe...
Czekam na film opowiadajacy o Hell's Angels.

ocenił(a) serial na 10
destylator79

Jest jakiś program o gangach w USA i parę odcinków jest o klubach motocyklowych. O Hell's Angels właśnie tez był odcinek, ale nie mam pojęcia gdzie można je znaleźć.

Obejrzyj koniecznie Easy Rider i Born Losers, jak kręcą Cie taki klimaty. Nie mogą się nie spodobać te filmy :)

A na blogu o SoA czytałem również, ze ponoć ma być 7 (!) sezonów. Oby to była prawda, pod warunkiem, ze poziom będzie równie dobry, co dwóch już zakończonych sezonów.

Luku

Widzialem juz te filmy mage czasu temu. Harley Davidson and the Marlboro Man, Stone Cold, Fixing the Shadow, Hell Ride, Quadrophenia oraz kilka inych tez widzialem. Wiekszosc znam na pamiec. Jak bylem mlodziakiem, strasznie te filmy (Stone Cold i Fixing the Shadow) dzialaly mi na wyobraznie.

O tym programie telewizyjnym slyszalem ale nie udalo mi sie go dorwac. Jak znajdziesz linki, podeslij...
Z góry dziekuje


ocenił(a) serial na 10
destylator79

Leci teraz co poniedziałek na Discovery World :)

ocenił(a) serial na 10
Luku

Ten program oczywiście. W pierwszym odcinku było o Outlawz i kimś tam jeszcze.

Luku

Wielkie dzieki za info. Jak tylko bede w tym samym czasie w domu na pewno rozsiade sie przed TV. Browarek (lub kilka :) ) i ogladanie hehehe

Co ciekawego widziales ostatnio? Ja wrocilem do filmow z dziecinstwa.Hehehe nie jestem tak stary zeby je pamietac, tylko ogladalem je nagrane z TV jakos w podstawowce. Musialem sobie przypomniec kilka obowiazkowych pozycji z filmografii Freda Astaire i Elvisa Presley'a. Na okres swiateczny przygotowalem Stayin' Alive oraz Deszczową Piosenke. Dokopalem sie tez do innych vhs'ów i na pewno odkurze Youngblooda oraz Buddy's Song z rewelacyjna soft rockowa muza Chasneya Hawkes'a :) No nic, trzeba wracac do roboty...

ocenił(a) serial na 10
destylator79

To polsat powinien przygotować nam np. Deszczową Piosenkę, a nie znowu Kevina i to chyba od 10 lat. Chyba za darmo go dostają :).

Ostatnio mam mało czasu, gdyż pracuję nad moją książką i scenariuszem na jej podstawie, mam spotkanie z pewnym reżyserem, ale więcej nie zdradzę, by nie zapeszyć ;).

Z Presleyem widziałem Więzienny Rock, całkiem niezły film. W ostatnim czasie nie widziałem żadnego filmu (poza Bezsennością w Seattle razem z dziewczyna ;) ). Ciągle, jak mam czas i chęć to jakiś serial nowy wynajduje. Choć parę filmów czeka ;)

Jak chcesz, mozemy kontynuować dyskusje, ale przez GG, bo oftop robimy. Wyślij mi je w prywatnej wiadomości.


pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones