PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787362}

Syrena

Siren
6,6 5 591
ocen
6,6 10 1 5591
Syrena
powrót do forum serialu Syrena

Zapowiedzi świetne, już się "oblizuję " na efekty specjalne

ocenił(a) serial na 3
DANUTA_ANNA

Oblizuj się dalej, bo CGI w tym filmie jest tragiczne...

ocenił(a) serial na 6
WujekChu1ek

Właśnie chciałam napisać, ze co do CGI niestety ale miernie im wychodzi. Jestem po pilocie i po 1 odcinku. Sama historia dość ciekawa i nawet wciąga, jestem ciekawa co będzie dalej. Mam wrażenie, że to oryginalny pomysł, i coś innego niż dotychczas, ale czekam na kolejne odcinki, żeby zmienić ocenę na ostateczną :)

ocenił(a) serial na 3
ginusia

MOŻLIWE SPOILERY!

Ja poddaje się po 2 epizodach, jacyś szaleni naukowcy porywają biedną"murzyńska" syrenkę, biała syrenka, siostra czarnej(znowu poprawność polityczna, bo przecież nawet syrenki mają śniadą karnację, choć większość swojego życia spędzają pod wodą) chcę ją za wszelką cenę odbić i ocalić, w to wszystko wplątana jest miejska legenda głosząca o wybiciu przez rybaków całej populacji syrenek, dlatego też tak bardzo nienawidzą one ludzi, przeplata się oczywiście także miłość "bezbronnej" syrenki z głównym protagonistą, który oczywiście na domiar złego jest potomkiem kapitana statku który skazał owe stworzenia na eksterminacje... Odgrzewany kotlet aż milo...

WujekChu1ek

Odgrzewane kotlety czasem s a dobre :P

ocenił(a) serial na 3
nina2001

Ale ten był odgrzewany kilka razy:P

WujekChu1ek

Hihi ja mam nadzieję, że jakoś wybrną z tego chociaż fajnym finałem sezonu:P syrenki są fajne..a jak nie to będę czekała na coś lepszego:P

ocenił(a) serial na 3
nina2001

Ja mam za dużo fajnych seriali w zanadrzu ażeby katować się tym czymś.

WujekChu1ek

A no wiem :p tą pozycję odkładam na później bo czeka kilkanaście seriali rozpoczętych :D

WujekChu1ek

Ooooo :( a to przykre...

ocenił(a) serial na 3
DANUTA_ANNA

Nie zniechęcam, piszę jak jest w moim odczuciu i jak ja to widzę. Obadaj kilka odc, i i sama oceń. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones