Szadź
powrót do forum 1 sezonu

Najpierw odpadłem na pierwszym odcinku, ale po jakimś czasie wróciłem do serialu i o rany jaki ten serial jest głupi. Pani policjant ma ogromnego farta, bo całe śledztwo praktycznie nic nie robi, a i tak je rozwiązuje. Co ciekawe, wcześniej rozwiązała już masę spraw, ba, nawet po pijaku. No dobra, trochę skłamałem. Na początku ma jakieś przejawy inteligencji, bo odkrywa, że ręce ofiar, a raczej ich ułożenie ma znaczenie. Na szczęście nasz seryjny morderca robi co może, żeby jakoś pomóc jej się złapać. I teraz przechodzimy do momentów w których ręce opadają. Nasz zabójca pisze w internecie pod ksywą "syryjczyk" tak więc policja postanawia przesłuchać wszystkich o ciemniejszej skórze. My oczywiście wiemy od początku kto jest zabójcą, więc wyśmiewamy policjantów, że szukają nie tam gdzie trzeba. I co? Przypadkowy koleś widział naszą ofiarę z zabójcą i nawet nagrało się to na kamerze w jego food trucku. No kurde, fuks niesamowity. Żeby tego było mało nasza policjantka przypadkowo znajduje zdjęcie swojej matki, a w między czasie koleś którego wsadziła wcześniej do paki pyta o jej ojca... Nie da rady tego opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Każdy trop na który wpada nasza pani policjantka to czysty przypadek, a nie jej umiejętności dedukcji. To byłoby nawet śmieszne, gdyby to był film z Leslie Nielsenem, ale to miał być podobno kryminał. Nie chce mi się bardziej rozpisywać, bo to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones