Szadź
powrót do forum 1 sezonu

Serio, zapowiadało się nienajgorzej ale już widzę, że serial zmierza do banalnego finału: morderca poprzez córkę będzie chciał dotrzeć do Pani komisarz. Zapewne są przyrodnim rodzeństwem albo nienawidzi jej na zasadzie "Twoja matka odebrała mi ojca gdy byliśmy dziećmi". Tutaj zgaduję, bo nie czytałam książki. Obawiam się jednak, że niestety tak to się mniej więcej potoczy. Szkoda zmarnowanego potencjału jeśli mam rację...

ocenił(a) serial na 5
olka0207

Coś w tym jest...

ocenił(a) serial na 5
olka0207

zawsze to jakiś motyw ;)

olka0207

No i po 5 odcinku widać, że trafiłaś w sedno. Dla mnie ten serial to lekka zrzynka z Dextera. Szczegolnie motyw, ze siostra mordercy to policjantka, ktora go szuka, rytualne zabojstwa i "elegancki" morderca, ktotemu troche mozna kibicowac (nie tak jak Dexterowi, ale troche mozna)

tomekszy

Dexter był fajnym serialem do mniej więcej 5 sezonu. Finał serialu to była mega porażka.

ocenił(a) serial na 7
olka0207

Akurat finał Dextrera na swój sposób był pół otwarty ;) wcale się nie zdziwię, jak albo jako 2 albo pod innym Tytułem będą kontynuować te historię. W starym amerykańskim reboocie - morderca ułożył sobie życie i przez x lat żył spokojnie w jakiejś nudnej pracy na budowie/magazynie aż ktoś go znajduje i zabija mu żonę. To dopiero będzie przewidywalne.

olka0207

Też to czuję, ale liczę, że dobrze to poprowadzą

ocenił(a) serial na 4
olka0207

W małym miasteczku przyjezdny morderca ze specyficznym autem.....prowadza się i pokazuje z przyszłą ofiarą, MASAKRA, szkoda!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones