PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38683}

Szaleję za tobą

Mad About You
6,9 738
ocen
6,9 10 1 738
Szaleję za tobą
powrót do forum serialu Szaleję za tobą

Zawsze mnie ciekawiło na czym polego rzecz między Ursulą z "Szaleję za tobą" a Phoebe (i Ursulą, jej bliźniaczką) z "Przyjaciół". Czyżby jakiś żart scenarzystów?

użytkownik usunięty
dnp

To nie jedyny "żart scenarzystów" jaki łączt te dwa seriale.

i nie tylko te dwa, seriale których akcja dzieje w NY łączą się często.np.
Karolina w mieście i Przyjaciele co najmniej jeden odcinek, Przyjeciele i MAY co najmniej dwa, MAY i Sainfeld co najmniej jeden.

dnp

Tu odpowiedź:)
https://www.facebook.com/713344668827548/photos/p.720945768067438/72094576806743 8/?type=3&theater

Nephi

Cześć, nie kojarzę kompletnie tego serialu, trafiłem na niego poprzez Przyjaciół i kategorii "powiązania" właśnie z tym serialem, może ktoś mi to troszkę rozjaśnić? :p

dnp

Lisa Kudrow najpierw grała Ursule, ale ze była to niewielka rola postanowiono zatrudnić ja w Przyjaciołach. Te dwa seriale były nadawane na jednym kanale jeden po drugim i akcja obydwu rozgrywala się w Nowym Jorku. Scenarzyści po prostu musieli coś z tym zrobić i uważam, że całkiem sprytnie wybrnęli :)

dnp

To była zaplanowana akcja, dlatego w serialach z tamtych czasów pojawiały się postacie z przyjaciół lub aktorzy innych w przyjaciołach. Akcje serialu działy się w tym samym mieście i tak w przyjaciołach mamy Ursule i doktorów z Ostrego Dyżuru. Wielka awaria prądu, która była w jednym odcinku w Przyjaciołach pojawiła się też w innych serialach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones