PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 534
oceny
7,9 10 1 37534
8,6 10
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Dom pogrzebowy i Mafia

ocenił(a) serial na 9

Po ostatnim odcinku Rodziny Soprano, byłem pewien że już nic tak świetnego nie zobacze. Soprano naprawdę mnie rozwalili, ale to co zobaczyłem w Sześć Stóp pod ziemią to nawet trudno opisać jakie uczucia w człowieku się kotłują. Ostatnie 3 odcinki to jest po prostu totalne rozwalenie emocjonalne ludzkiej psychiki. To jest niesamowite, ale ostatniecały serial, ale w szczególności ostatnie 10 min zmieniło moje życie. Pierwsze 3 dni nie mogłem się otrząsnąć z ogromnego dołu który czułem. Poczułem ogromną potrzebe jak najszybszego kontaktu z osobami które skrzywdziłem lub byłem pokłocony. Ludźmi którzy byli bliscy mojego sercu. Czym prędzej zadzwoniłem do nich i po prostu tak o pogadałem , umówiłem sie na jakies odwiedziny. Serial wzbudził we mnie jakiś straszny lęk szybko ucikającego czasu, tego że jutro może już nie być najważniejszych osób w naszym życiu. Jednym słowem serial który zmienia na pewno sposób myślenia i postrzegania otaczającego nas świata.

ocenił(a) serial na 10
leon391

Oj zmienia zmienia...

leon391

zgadzam się, Jest to chyba jedyny serial który zmienił cały mój światopogląd i sposób myślenia i każdy powinien go zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 10
kokon303

Ja mając 12 lat wszedłem do pokoju siostry, która akurat ogladała SFU i zobaczyłem scenę, w której Michael uprawia seks na masce auta w Vegas spytałem siostry "Ehhh co ty ogladasz!" odpowiedziala mi po czym wyszedlem z pokoju. Majac jakos 16 lat zaczalem ogladac wszystkie seriale od HBO i w koncu natrafilem na SFU, poznałem Davida na jednym ze zdjec na filmwebie i na poczatku pomyslalem, "kurde co to moze byc za serial, 2 gejów na masce auta , dom pogrzebowy eee". I dopiero majac 19 lat zobaczyłem ostatni odcinek i jak wiekszosc ludzi, musze powiedziec, ze rzeczywiscie zmienia postrzeganie zycia i przede wszystkim w jaki sposob zyjemy! Ja np po skonczeniu serialu zaczalem bardziej interesowac sie swoja rodzina bo poniekad ja zaniedbywalem, teraz wiem jak wazne sa relacje z bliskimi bo w kazdej chwili moga odejsc.

leon391

Pierwsze zdanie Twojego komentarza idealnie wpasowało się we frazę, którą wpisałem w google tj. "Seriale podobne do Rodziny Soprano" właśnie zostały mi 3 ostatnie odcinki i uświadomiłem sobie, że prawdopodobnie nie znajdę czegoś tak genialnego( zwlekałem kilka lat z obejrzeniem). Twój komentarz skłonił mnie do wystartowania z six feet under" i liczę, na to, że się nie zawiodę. Jak skończę oglądać, przeczytam dalszą część Twojego postu i odpowiem. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
marchewa123

No i obejrzałeś do końca?

ocenił(a) serial na 8
narayan1982

dalej ogląda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones