PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 596
ocen
7,9 10 1 37596
8,7 11
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Witam,
Czy ktoś z Was dokonał może zakupu wydanej w Polsce Edycji Kolekcjonerskiej SZEŚCIU STÓP POD ZIEMIĄ na 25-u płytach DVD w ekskluzywnym, dużym box'ie?
Chodzi mi o to wydanie:

http://www.empik.com/szesc-stop-pod-ziemia-sezony-1-5-edycja-kolekcjonerska-ball -alan,prod46310243,film-p

Jeśli ktoś to posiada, chciałbym bardzo prosić o udostępnienie mi zdjęć tego produktu - zależy mi na sprawdzeniu, w jaki sposób pakowane były poszczególne Sezony wchodzące w skład tego pakietu.

Z góry serdeczne dzięki!

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Nie wiem, czy to widziałeś: https://www.youtube.com/watch?v=73DfrRvUK8s
To wygląda na takie wydanie, ale nie jestem pewien, czy w Polsce było sprzedawane identyczne.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Tak, miałem okazję widzieć to wydanie - jest amerykańskie i trochę różni się od polskiego.
Nasze było bardziej wzorowane na brytyjskim, ale rzecz w tym, że nie wiem, czy w polskiej edycji kolekcjonerskiej każdy Sezon posiadał takie eleganckie etui, jak na filmiku, który pokazałeś, czy był po prostu pakowany w plastikowe pudełeczka umieszczane w tym dużym box'ie i zależy mi, żeby to ustalić.

Przy okazji mam do Ciebie pytanko - niedawno udało mi się dorwać Sezon 1 wydanie pierwsze (rozkładane, tekturowe etui), ale w zestawie zabrakło pudełeczka, do którego to etui wchodziło i powiedz mi, czy w Twoim egzemplarzu też było tylko samo rozkładane etui, czy może było ono zapakowane w kartonik? Bo wydaje mi się, że taki kartonik od nowości być powinien.

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

O jejku, aż wstyd się przyznać, ale nie pamiętam dobrze. Wydaje mi się, że było pudełko. Sprawdzę jak pojadę do domu (ok. 12 marca). Zrobię ci zdjęcia i prześlę. Powodzenia w poszukiwaniach.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Ok, dzięki wielkie za pamięć. :)

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Nie mogę wysłać PM, więc piszę tu. Chciałem się przypomnieć w sprawie tych zdjęć Six Feet Under. Jeśli możesz, sfotografuj każde z tych opakowań (i wnętrz) z każdej strony, bardzo by mi to pomogło.
Dzięki wielkie z góry!

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Nie mogę wysłać PM, więc piszę tu, a nie wiem, czy dostałeś powiadomienie o poprzedniej wiadomości. Chciałem się przypomnieć w sprawie tych zdjęć Six Feet Under. Jeśli możesz, sfotografuj każde z tych opakowań (i wnętrz) z każdej strony, bardzo by mi to pomogło. Również zdjęcia płyt, bo chciałbym porównać etykiety z tym, co ja posiadam.
Dzięki wielkie z góry!

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Tak, pamiętam, ale nie miałem jak się ostatnio za to zabrać. Już robię zdjęcia. Gdzie mam je wysłać? Najlepiej, gdybyś posłał mi adres mailowy w prywatnej wiadomości. Wystarczy najechać kursorem na moją nazwę a będziesz miał opcję wyślij wiadomość.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Poprawka - Twój post jest już widoczny.
Tak jak wspomniałem, nie mogę do nikogo wysyłać PM ze względu na brak wystarczającej ilości punktów użytkownika. Wyślij mi PM ze swoim adresem mail, a ja się odezwę.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Więc tak - wiadomości, którą teraz niedawno napisałeś nie widzę w całości, tylko fragment z mail'a, którego dostałem automatycznie z powiadomieniem o odpowiedzi na mojego posta. Tu, na forum też tej wiadomości nie widzę, nie wiem, dlaczego. Urywa się w momencie, jak wspomniałeś, żebym wysłał Ci mail'a przez PM. Nie mogę wysłać PM do żadnego użytkownika na Filmwebie, bo mam za mało punktów użytkownika. Więc może Ty spróbuj mi swojego maila wysłać przez PM i odezwę się przez pocztę.

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Filmweb ma chyba jakieś problemy z forum.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

W tej chwili już chyba wszystko śmiga. Ok, czekam w takim razie na PM od Ciebie z mail'em, bo ja nie mam jak.

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Wiadomość wysłana. Daję znać na wszelki wypadek, gdyby nie doszło, bo problemy z forum wciąż są (nie wiem jak z wiadomościami).

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Mail wysłany. :)

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Załatwione. Wszystkie zdjęcia wysłane.

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Doszedł komplet zdjęć. WIELKIE dzięki za czas i wsparcie!

ocenił(a) serial na 10
R3Mi

Nie ma za co. Dla fanów SFU wszystko. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones