PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 534
oceny
7,9 10 1 37534
8,6 10
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Nigdy nie spodziewałem się, że znajdę się w tym miejscu. Jestem bardzo wrażliwy. Jeśli się do czegoś (kogoś) przyzwyczaję, będzie mi trudno przywyknąć do braku tej rzeczy. W każdej postaci widziałem siebie, co bardzo mnie do nich przybliżało. Cokolwiek się u nich działo - przeżywałem to razem z nimi. Nieważne, czy to było coś negatywnego, czy odwrotnie. Wydarzenia z serialu dokładnie zbiegły się z moim życiem, przez to czułem się mniej samotny, chociaż przesłaniem niemal każdego odcinka było to, że każdy jest sam. Teraz znowu czuję tę pustkę, nicość, jakby czarną dziurę, w której byłem zanim zacząłem się poznawać z rodziną Fischerów. Może po prostu skupiłem uwagę na czymś innym, zapominając o sobie... Polecam osobom, które zapomniały, jak to jest odczuwać emocje (może coś się w was poruszy) oraz tym w depresji, jeśli chcecie się dobić lub mieć poczucie, że ktoś was rozumie.

użytkownik usunięty
aLdERsOn

Rozumie. Wiele osób rozumie a ja zazdroszczę, że teraz skończyłeś. Czasami chciałbym połknąć tabletkę kinozapominajkę i oglądać na nowo takie dzieła i znów, krzyczeć rycząc jak bóbr do telewizora na zakończeniu, że nie można tak teraz ich wszystkich zabierać. Ja się zbierałem kilka godzin po tym zakończeniu. Wyrwało mnie, z korzeniami i w sumie, prawda ekranu - odchodząc, po prostu zmieniamy miejsce. Nigdy nie umieramy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones