PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 459
ocen
7,9 10 1 37459
8,6 10
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

Wszyscy jesteśmy Fisherami

ocenił(a) serial na 10

trochę egoistycznymi, neurotycznymi ale i wrażliwymi. I tylko wrażliwi ludzie mogą w pełni ten serial przeżyć. Dla mnie to najlepszy serial świata. Kocham rodzinę Fisherów, to jak zmieniali się na przestrzeni tych paru sezonów. Kocham szaloną Ruth, neurotycznego Dave'a, pogubionego Nate'a ale najbardziej kocham Claire, bo wierzyłam w nią od pierwszego odcinka i się nie zawiodłam. Cudownie, że ostatnie sceny należą do niej. Największym zaskoczeniem z kolei zawsze będzie Brenda i jej przemiana. A największym skarbem serialu jest jego scenariusz i to jak pograno z emocjami widza, wywołując w nim pogardę głównym bohaterem, by minutę później tak strasznie tego żałować. Nieprawdopodobnie życiowy moment. Śpieszmy się kochać ludzi... SFU to nie serial, to etap w życiu.

ocenił(a) serial na 10
osaizu

Zgrabnie ujęte.

ocenił(a) serial na 8
a_nubis

Szalona Ruth to super delikatnie powiedziane. Odbieram ją jako niewyżytą nimfomankę, która czepia się kolejnych chłopów. Jest najbardziej irytującą postacią.

osaizu

Raczej jej klientami ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones