PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89546}

Sześć stóp pod ziemią

Six Feet Under
7,9 37 534
oceny
7,9 10 1 37534
8,6 10
ocen krytyków
Sześć stóp pod ziemią
powrót do forum serialu Sześć stóp pod ziemią

emejzing

ocenił(a) serial na 10

żaden serial nie wzbudzał we mnie aż takich wzruszeń, świetne aktorstwo i przepiękny obraz międzyludzkich i przede wszystkim rodzinnych i partnerskich zależności, na wskroś szczery, nigdy aż tak nie utożsamiałem się z postaciami granymi w filmie, a końcówka serialu po prostu mnie zgniotła, czułem się tak jakby umarł ktoś z mojego najbliższego otoczenia i jeszcze w tle ostatniej sceny ta niesamowita piosenka, łzy nie chciały przestać płynąć

ocenił(a) serial na 10
raphson

Skąd ja to znam :)

ocenił(a) serial na 10
raphson

Serial najlepszy na świecie jednak uważam, że nie każdy go doceni. W moim realnym świecie poleciłam go tylko jednej osobie, która się zachwyciła i nie znam już nikogo kto by go umiał docenić. Dla mnie dzieło sztuki, dosłownie i nie przesadzam. Czasami odtwarzam ostatnią scenę i emocje moje nie maleją, jestem roztrzęsiona, wzruszona, wszystko buzuje. Nigdy nic, co oglądałam nie było tak genialnie zakończone. Niby człowiek jest zmaltretowany emocjonalnie ale gdzieś tam to happy end mimo wszystko. Ta ostatnia scena to podejrzewam, że jedyna i nie do przebicia, chyba już nic tak pięknego nigdy nie zobaczę.

ocenił(a) serial na 10
MsMcNamara

Taka 100% "życiówka", prawda? Dla mnie końcówka naprawdę genialna. Obejrzałem to chyba z 5 razy... i taka refleksja... cięzkie to życie. Ale choćby nie wiem co, to je przeżyję. Starając się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones