PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803081}

Szkoła dla elity

Élite
7,1 45 523
oceny
7,1 10 1 45523
Szkoła dla elity
powrót do forum serialu Szkoła dla elity

Jeśli kiedyś zrobią film o Enrique Iglesiasie, to aktor grający Samulela powinien mieć zagwarantowana główna role. Oczywiście pod warunkiem, ze do tego czasu się co nieco ‚oddrewni’, bo w ‚Elite’ był najsłabszym ogniwem.

ocenił(a) serial na 8
Wicionator

Wg mnie taki był zamysł, żeby był taki wyobcowany nieśmiały itd

ocenił(a) serial na 6
anonymousrainbow

Nieśmiały może i miał być, ale faktycznie aktorsko wypadł słabo, grał jak ciepła klucha.

Wicionator

Ja go typuję jako nową ofiarę.

ink1313

dobry jesteś ;) miałeś rację - w drugim sezonie nieoczekiwanie przepada bez wieści i jest poszukiwany przez policję.

isobel

SPOILER

ocenił(a) serial na 7
ink1313

Gratulacje, a kogo typujesz na ofiarę trzeciego sezonu? Bo ja tego, który zszedł ze schodów w ostatniej scenie drugiego sezonu (przepraszam za zawaluowanie, ale nie chcę spoilerować tym którzy jeszcze nie oglądali;)

ocenił(a) serial na 6
Wicionator

A gdyby robili film o Krzysztofie Piątku, to powinien go zagrać „Guzman”.

ocenił(a) serial na 8
Wicionator

Równie słabo i sztywno wypada Guzmán

ocenił(a) serial na 7
mike__25

W drugim sezonie troche lepiej, ale dalej leci na wiecznie wku rwionej minie

ocenił(a) serial na 8
Wicionator

Dzięki temu komentarzowi obejrzę serial

ocenił(a) serial na 7
Wicionator

drewniak z niego

Wicionator

Przecież to Daniel Radcliffe

ocenił(a) serial na 7
noise_007

Najgorsza postać serialu .... w drugim sezonie to już przechodzi sam siebie...

9293709b13

Zgadzam się. Totalne drewno.

ocenił(a) serial na 9
Wicionator

Faktycznie coś w tym jest. Ciągle zastanawiałam się kogo mi przypomina Samuel i ma podobne rysy do Iglesiasa :) dzięki za ten komentarz bo dalej bym się głowiła :)

ocenił(a) serial na 6
Wicionator

Dokładnie tak,cały Enrike :) Co do jego gry też się zgadzam. Drewno :)

ocenił(a) serial na 6
Wicionator

Tam pełno takich ryjków :]

Wicionator

Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones