Szkoła dla elity
powrót do forum 1 sezonu

Dałabym 7...

ocenił(a) serial na 6

Niedługo netflix będzie robił tylko filmy dla gejów. Sceny gejowskie (szczególnie seksu) jakoś nie specjalnie przypadły mi do gusty, a wręcz wciśniete na siłe.

ocenił(a) serial na 8
Mondello

To, że film ma sceny "gejowskie" nie znaczy że film jest dla gejów. Poza tym scen z parami heteroseksualnymi było o wiele więcej, ciekawe czemu na to nie narzekasz.

ocenił(a) serial na 9
martynavictoria

Bo to sie normalnie oglada ;)

ocenił(a) serial na 8
lampard777

Tamto też ogląda się normalnie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lampard777

Dokładnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mondello

kocham mentalność homofobów: gejowskie sceny zostały wręcz wciśnięte na siłę. a dlaczego? a no bo dlatego, że w XXI wieku w Hiszpanii nie ma homoseksualistów m.in. nastoletnich, którzy mogliby faktycznie uprawiać ze sobą seks.

oto jest właśnie narracja ciemnogrodzkiej mentalności. nigdy nie zawodzi.

Mondello

Zawsze te sceny możesz ominąć (istnieje przycisk "przewiń do przodu"). Ja przewijam sobie takie sceny (i homo i hetero) bo mi to dużo do fabuły nie wnosi, a czasu mało i wiek na takie ekscytacje też już nie taki. Uważam, że w tym serialu wątek homoseksualny był dobrze potraktowany. Wcale nie "na siłę" bo w kontekście problemów zgrzytów kulturowych i religijnych między tymi dwoma chłopakami. Dość istotny i dobrze, że poruszony i ukazany jakie problemy z tego względu mieli. Nie tylko po to by ciebie denerwować bądź nabijać plusy za bycie "cool bo gej". Czy co tutaj zarzucasz.

ocenił(a) serial na 7
Mondello

Obejrzyj 4 i 5 sezon, a zobaczysz wtedy, co to znaczy sceny gejowskie wciśnięte na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones