PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119859}

Szkoła na fali

Breaker High
6,9 2 464
oceny
6,9 10 1 2464
Szkoła na fali
powrót do forum serialu Szkoła na fali

że Sean'a grał Ryan Gosling!!!!, doznałam szoku. jako dziecko oglądałam ten serial na FoxKids, bardzo mi sie podobał, pamiętam, żę Sean właśnie mignał mi w jakimś filmie (chyba hercules) ale szybko zmieniłam kanał. teraz, po Słabym Punkcie trafił do moich ulubionych, chyba jako jedyny z głównych bohaterów zrobił karierę, w końcu ma na swoim koncie nominację do Oscara i jest na prawdę świetnym aktorem

Jo_anna

tak samo przeżyłam szok jak się zorientowałam. I chyba masz racje, że jako jedyny zrobił karierę...

kathreen

Ja też... Przez cały film miałam wrażenie, że znam tą mimikę...

Jo_anna

No więc nie jestem sam :) Oglądając Słaby punkt wiedziałem, że znam gościa. A teraz patrze, że grał w moim ulubionym serialu. Nie no, dobrze, że się wybił, bo rola w serialu dla dzieci nie wróży zbyt wiele... Jemu jednak się udało :)

Qshell

Ja natomiast tak polubilem postac Seana tak, że postanowiłem sledzic karierę Ryana Goslinga. Poniekąd wiedziałem, że jemu uda się kariera, ponieważ wybijał się zdolnosciami na tle kolegów z planu. Jeszcze jedną osobą, która powiedzmy "wybiła" sie jest Rachel Wilson. Co róż "spotykam" ją w jakims familijnym filmi, bądź komedii.

Masta_NasS

ja jak zobaczylem fanatyka to od razu wiedzialem ze to ten idiota z tego serialu, mimo to uwazam ze sie wyrobil, dobry aktor

pacjent

w szkole na fali grał no cóż niestety mówiąc ale lamusa, mimo to jak za małolata oglądałam ten serial również na foxkids to i tak mi sie podobał a mogel powiedzieć że wręcz sporo, a takżę zastanawiałam sie dlaczego tym panienkom on sie nie podoba... wiedziałam ze coś z niego wyrośnie :)a Tu bach taka gwiazda sie objawiła... wiec także sie nie myliłam co do niego :)

kamilcia1988

Eej, ja tez to oglądałam na FoxKids, wtedy się to nazywało Liceum na morzu;p Leciało to jak byłam mała, a zoreintowałam się, że on to on, dziś podczas oglądania Śmiertelnej wyliczanki. Całiem fajny aktor...

selene_simon

Zgadza sie zgadza potwierdza to było LICEUM NA MORZU :) pozdro

ocenił(a) serial na 10
Masta_NasS

Idy Marcowe z Ryanem Goslingiem już 3.02.2012

marinabella

Ja już to oglądałem 2 tygodnie temu w kinie. Film przeciętny, ale gra Ryana Goslinga świetna. Ogólnie wszyscy aktorzy zagrali dobrze. Niezłe zwroty akcji, nastrojowa muzyka wzmagająca suspens, ale na moje czegoś zabrakło. Widziałem lepsze dramaty polityczne niż "Idy Marcowe/"

Jo_anna

a ja go od zawsze kojarzyłam, ohhh ;D i zawsze miałam za mięczaka ;P nawet jak miałam parę lat ;P Chłopak Tamary? ;D pamiętacie, jak się kiedyś całowali w jakiejś skrzyni chyba podczas ćwiczeń w razie tonięcia statku? Albo jak prowadzili audycję w radiu i ten gruby kolo, jego przyjaciel, włączył im mikrofon i cały statek usłyszał: "Mój Misiu Pysiu" i tego rodzaju teksty? ;D albo jak Tamira zdradziła go z Maxem? :( wtedy tylko się pocałowali przez 2 sek i wtedy Ryan się rozpłakał :( a Max olał Tamirkę :( mój kochany serial :*

ocenił(a) serial na 10
maggie_

haha maggie ja pamietam akcje ze skrzynia i radiem haha dobre to bylo :)

mam bardzo fajne wspomnienia z tym glupiutkim serialem . haha ja jeszcze pamietam jak oni byli w Egipcie i Max z ta swoja blond panna (nie pamietam imienia) zgubili sie w piramidzie lol

:)

187

wlasnie chcialem sobie przypomniec co ogladalem jak bylem mniejszy i jakie bylo moje zdziwienie, jak zobaczylem, ze Sean to Ryan Gosling !!! fajnie, ze na filmweb mozna wszystko tak przesledzic :)

ocenił(a) serial na 10
187

Masz na myśli Maxa Ballarda ( w tej roli przeboski Scott Vickaryus) oraz Cassidi Cartwright ( Wendy Kenya)

ocenił(a) serial na 10
maggie_

odcinek który opisuje maggie_ to Złe zachowanie Jimmyego. Mój ulubiony !!

Jo_anna

ja to szok przeżyłam jak zobaczyłam reklamę "fanatyka" z siostrą musiałyśmy zbierać szczęki z ziemi. "ten "debil" w takim filmie?" a jego gra w ogóle rozwaliła - kto by się spodziewał

Jo_anna

Dzisiaj sobie też uświadomiłam, że to on xD Tak czułam, że gdzieś go już widziałam.

ocenił(a) serial na 8
TheNaturat_2

o jaaaa.... :D gdybyście nie powiedzieli, w życiu bym się nie zorientowała :D jako dziesięciolatka kochałam ten serial, gdyby nadal leciał, chętnie bym do niego wróciła :)

nathalie_paradis

Czesc! nie wiecie gdzie moge zdobyc wszystkie polskie odcinki liceum na morzu? Ten serial byl super!!!!

ocenił(a) serial na 10
biancaneve3

na you tube można obejrzeć kilka odcinków po angielsku !!!!

Jo_anna

ja go skojarzyłam parę lat temu po "śmiertelnej wyliczance". nie zmienił się jakoś szczególnie

ocenił(a) serial na 10
kickyourdaddy

O kurde dopiero teraz się zorientowałam no mega zwała ! :D

użytkownik usunięty
Jo_anna

to śmieszne, ale jedyną postacią, którą zapamiętałam z tego serialu był własnie Sean ;)

Chyba jak każdy:) Juz od dzieciaka miał w sobie ogromny aktorski potencjał, i wyrósł na nieziemskie ciacho:)

ocenił(a) serial na 10
kleo_4

Uwielbiam Ryana teraz wchodzą do Kin Idy marcowe z jego udziałem. Polecam !!!!!!
Liceum na morzu inaczej Breaker High nigdy mmnie się nie znudzi mogę oglądać ten serial w kółko. Szkoda tylko że brakuje mi kilku odcinków do kompletu !!!!!

marinabella

A gdzie mogę znaleść odcinki w internecie? Bardzo chciałabym obejrzeć ten serial, mam teraz totalnego świra na punkcie ryana i buszuje po internecie z nadzieją odnalezienia tego serialu!
Błagam , pomóż :DD

ocenił(a) serial na 10
lentilky

mam 32 odcinki tego niesamowitego serialu na VHS, mam nadzieję że już wkrótce będzie można obejrzeć na YOU TUBE !!

marinabella

ooo super - daj znać kiedy będziesz je wrzucać. Dobrze czasem się odmłodzić oglądając seriale z dzieciństwa. :)

ocenił(a) serial na 10
marinabella

byłbym bardziej niż wdzięczny za wrzucenie ich w obieg internetu. jest kilka odcinków do obejrzenia, uploadowanych bodaj przez użytkownika 'breakerhighfan', ale to nadal mało. 32 odcinki to właściwie większość serii. także reasumując, jaka jest szansa na to, żeby pani wrzuciła te odcinki? pozdrawiam.

Jo_anna

Heh Sean Hanlon to była moja wielka miłość z tamtych czasów :D jak po pewnym czasie zobaczyłam zwiatuny Fanatyka to byłam cała w skowronkach, żałowałam tylko, że zmienił fryzurę. Wtedy tamto obcięcie było bardzo modne. Dalej uwielbiam Goslinga, ale ciesze się, że ma zmienioną fryzurę :D

Jo_anna

a ja ze względu na niego oglądałam kiedyś ten serial :P to była moja miłość tamtych czasów:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones