PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807000}

Szkoła zabójców

Deadly Class
6,9 8 351
ocen
6,9 10 1 8351
Szkoła zabójców
powrót do forum serialu Szkoła zabójców

Jeśli lubisz Riverdale, komiksowe klimaty to powinno Ci się spodobać :) Lecz nie nazwałbym tego serialem dla dzieci jak niektórzy tu wypisują. Zdecydowanie za dużo agresji, krwi, narkotyków, seksu.. Chyba że jestem trochę zacofana i nie wiem jak żyją nastolatkowie w tych czasach..

Dużo przemyśleń głównego bohatera akurat mi się podobają.

Muzyka rewelacja. Dajcie szansę temu serialowi, mnie wciąga.

ocenił(a) serial na 7
KhyraVolain

"Jeśli lubisz Riverdale" COOO XDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 7
mila445

no ja lubie. tez wydawalo mi sie glupie na poczatku..taki guilty pleasure

ocenił(a) serial na 7
KhyraVolain

Ale tych dwóch seriali nie powinno się do siebie porównywać, jako że są zupełnie inne.

ocenił(a) serial na 7
mila445

tak wiem, moze zle to sformułowałam.. chodzilo o klimat komiksu no i ze serial skierowany na mlodsze pokolenie

KhyraVolain

Serial o niebo lepszy od wspomnianego Riverdale. Prawda,że skierowany raczej do nastolatków, ale efekty i klimat są świetne. W połowie sezonu Saya vs Maria jest nie uniknione :D Sceny walk są dobre. Do tego tajemniczość szkoły i cała otoczka sprawia,że ogląda się to dobrze. Marcus daje radę. Ciapowaty sierota wpędzony w sam środek wojny kartelowej. Czekam na więcej w tym klimacie.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Jednak przez tą jego ciapowatość można się w połowie serialu zniechęcić do dalszego oglądania. Dopiero 10 odcinek pokazuje to co widzieliśmy w pierwszym, a miałem nadzieję, że jakaś przemiana nastąpi dużo wcześniej...

rogue_fw

10ty odcinek właśnie za sobą. Zakończenie fatalne. Punk is dead :) Szturm na siedzibe FucFace był mega, ale wydażenia na uboczu już mniej zabawne i nieciekawe. Walka Saya vs Maria przewidywalna. Chociaż myślałem,że któraś zginie. Marcus z głową Rico w rękach i Maria obok vs kartel. Cliffhanger. Trochę jestem zawiedziony jak to się rozwinęło. Mam nadzieję,że twórcy mają pomysł na ciąg dalszy.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Wydaje mi się że to nie był ostatni odcinek. Zbyt krótki i mało efektywny, a jeśli to SYFY nas wyruchało :)

rogue_fw

Prawda. Jakoś tak dziwnie urwali.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Niestety ale wszystko wskazuje na to, że był to ostatni odcinek pierwszego sezonu. Szkoda.

KhyraVolain

pliss.. riverdale jest dla dzieci, te ich dialogi pozbyte logiki, sztuczne dramy od których mdli, na siłę szyty suspense... aktorzy którzy grają jakby nie wierzyli w to co mówią, nie ma porównania,

SWoland

Akurat ''Szkoła zabójców'' uważam też zalatuję sztuczną dramą i to już w pierwszy odcinku ;)

buterfly

owszem i jakby było tak mdło dalej to bym przestał oglądać, na szczęście nie jest.

SWoland

Cóż dla mnie niestety dość średni serial ;)

buterfly

nie napisałem że wybitny, napisałem że lepiej zarysowany niż sztuczności w riverdale:)

SWoland

Całkiem możliwe ''Riverdale'' akurat nie oglądałem, chociaż postacie tutaj są też uważam dość sztampowe.

ocenił(a) serial na 4
KhyraVolain

"Deadly Class" jest typowym serialem dla młodzieży i znajduje się w nim wszystko, co najczęściej przyciąga młodszych widzów. Denny trójkąt miłosny, który w dalszej historii prowadzi do rozłamu nierozłącznych przyjaciółek, do tego problemy miłosne wszystkich dookoła. Zdecydowane za dużo seksu i narkotyków. Wiem, że nastolatkowie są ciekawi i próbują wielu rzeczy, ale śmieszy mnie scenariusz, w którym większość myśli jedynie o seksie i ćpaniu :D Dalej mamy sztampową postać, której nie mogło zabraknąć. Saya - bardzo zimna i bardzo niedostępna zabójczyni, której mięknie serce na widok głównego bohatera, bo jakby inaczej. Mogłabym wymieniać u wymieniać, ale nie twierdzę, że to źle. Po prostu kompletnie nie moje klimaty. Spodziewałam się czegoś innego i to wszystko, serial nie jest kierowany do mnie i nie obejrzę drugiego sezonu, jeśli wyjdzie. Nie wiem, czy porównanie do "Riverdale" jest dobre, ponieważ nigdy nie widziałam tego tytułu, jednak myślę, że jeśli ktoś lubi seriale dedykowane głównie dla młodzieży, to nie będzie zawiedziony.

Necto

Jako człowiek który już od dawna nie zalicza się do młodzieży stwierdzam, że masz dużo racji. Nie znajdziemy tu budowania postaci na miarę Breaking Bad, ale ma ten serial jakiś taki swój urok. Może temu, że soundtrack jest tak dobry. Ten serial można "słuchać", dobrze usłyszeć głos Ozzego czy Bruca w produkcji dla młodych:)

KhyraVolain

Nie oglądałem, ale z opisu wynika, że serial oderwany jest od rzeczywistości. Bo czy istnienie takiej szkoły udałoby się zachować w tajemnicy, czy nie uszłaby ona uwadze policji, FBI i innych służb?

ocenił(a) serial na 7
CorporalHicks

0o 1. To jest fikcja i film po 2. W naszym świecie wiele takich albo nawet gorszych tajemnic jest strzeżonych, niektóre sprawy wypływają dopiero po latach..

ocenił(a) serial na 10
KhyraVolain

Proszę, tylko nie porównuj do Riverdale. Kaleczysz naprawdę porządny, aczkolwiek niedoceniany serial z porównując go z ... Zostawię po prostu trzy wymowne kropki, bo trudno mi adekwatnie wyrazić dziecinność Riverdale.

ocenił(a) serial na 1
KhyraVolain

No, a dla kogo jak nie dla dzieci? Niestety, jest to zboczony film chorych umysłowo dorosłych, dla młodzieży. I nie w nim żadnych "przemyśleń". Jest brzydki, głupi i płytki jak sam bohater. Głównym motywem filmu jest to, na co wskazuje nazwa - jak fajnie dzieci mogą zarzynać ludzi na trzysta sposobów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones