PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807000}

Szkoła zabójców

Deadly Class
6,9 8 360
ocen
6,9 10 1 8360
Szkoła zabójców
powrót do forum serialu Szkoła zabójców

SERIAL SKASOWANY!

ocenił(a) serial na 9

Niestety ten świetny oryginalny serial z dużym potencjałem został dzisiaj skasowany, tak dodam że razem z Happy - inną świetną ekranizacją komiksu, Syfy skasowało dzisiaj oba seriale, oni mają chyba jakąś politykę kasowania swoich najlepszych i najbardziej oryginalnych seriali....czuję osobiście ogromną agresję teraz do tej stacji, trzeba mieć naprawdę talent do podejmowania idiotycznych decyzji aby kasować swoje najlepsze i oryginalne seriale - The Expanse, Dark Matter, Blood Drive (tak wiem, to serial dla specyficznej grupy odbiorców ale jako hołd dla fanów kina tarantino, rodrigueza i samego Grindhouse to było złoto), oba seriale były obecnie moimi ulubionymi tej stacji, oba miały spory potencjał ale tak jak w przypadku Happy jakoś rozumiem, bo mają tematykę świąt to kasacji DC kompletnie nie rozumiem, zyskało spore grono fanów i było dobrze oceniane, właściwie stało się jednym z bardziej oglądanych seriali stacji, tym bardziej dziwi mnie kasacja i to na cliffhangerze no ale cóż.....nazwa ich widocznie zobowiązuje, ogromna strata. Nadal mam nadzieję że serial zostanie przejęty przez jakąś inną stację lub platformę (Netflix, Hulu, Amazon?). Amazon uratował The Expanse więc jakaś szansa zawsze jest, dla zainteresowanych - https://www.change.org/p/syfy-save-deadly-class?fbclid=IwAR1-yFHx3Qz7K5jyChzZvyZ q8N5A7XxxOXzEMOurIxbfMB2PgG5-2zuFF20 petycja, tak wiem że to rzadko pomaga ale warto spróbować.

Rrouge

Netflix uratował serial pt. "Lucyfer", więc trzymam mocno kciuki za to aby przyjął pod swoje skrzydła zarówno "Happy'ego" jak i "Deadly Class" - obie produkcje są najlepszymi ekranizacji komiksów jakie w życiu widziałam (jednymi z). myślę, że "Happy" ma większe szanse na uratowanie przez nich: cieszy się dużą popularnością na Netflixie, a oglądalność sezonu 2 była jeszcze wyższa niż przy S1.

petycja ws uratowania "Deadly Class" już podpisana teraz pozostaje mieć jedynie nadzieję, że to coś faktycznie da ;) tylko raz w życiu spotkałam się z sytuacją kiedy petycja faktycznie pomogła: gdy "Sense8" (serial mojego życia) został skasowany po 2 sezonach, ale z powodu nacisków fanów i petycji ostatecznie nakręcono ponad 2h ostatni odcinek zamykający wszystkie wątki. oby tym razem za sprawą petycji miał miejsce podobny "cud".

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Hahahah "...nazwa ich widocznie zobowiązuje" dobrze napisane XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones