PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721921}

Szkoła

3,3 4 671
ocen
3,3 10 1 4671
Szkoła
powrót do forum serialu Szkoła

Już to widze. Pokazcie mi szkołę w ktorej odgrywaja sie takie akcje. Dzieciaki sa głupie no ale nie az
tak.

ocenił(a) serial na 1
krupy

Wierz mi - są. ;)

krupy

Nie wiem która 13latka klei uszy klejem żeby nie odstawały i żeby spodobać się policjantowi. ;|

ocenił(a) serial na 3
Valenciaa

13-stki w tym serialu myślą logicznie inaczej. Pamiętam odcinek, gdy dwóch kolesi napastowało jedną z takich trzynastek, czyhali na nią dzień w dzień na tej samej drodze. Ona, zamiast zmienić trasę przemarszu z domu do szkoły, z uporem maniaka szła tą samą drogą, a wątpię, żeby nie istniały jakieś inne warianty trasy. Ja już dawno bym tak postąpił. :). Niezły ubaw z kolegą mieliśmy.

ocenił(a) serial na 6
yoyogi5

Ale pamiętasz, że ona w tym samym odcinku przyjechała też autem z mamą, i oni tam także na nią czekali pod szkołą?

Valenciaa

Kiedyś w gazecie było o nastoletnim łebku, który nabawił się zakażenia - bo miał odstające uchole i właśnie tak robił, więc jak widać to możliwe.

krupy

Nie aż tak ale są. Zastanawia mnie czemu tam nikt nie pali. Nie ma się co oszukiwać, w mojej szkole i nie tylko w mojej 3/4 ludzi pali.

krupy

Chodzę do gimnazjum i jeszcze nigdy nie zdarzyły się w mojej szkole akcje z tego serialu. Nie wiem czemu panuje teraz taki stereotyp, że młodzież tylko pije, ćpa i się seksi. Nie jesteśmy jakimiś dzikusami.

ocenił(a) serial na 3
Blaxi

Dzisiejszy odcinek zarąbisty. Jakieś dwa dałny z gimnazjum i debilka z ich klasy ubzdurali sobie, że ich nauczycielka matematyki zabiła swojego męża i córkę. Potem ją śledzili, weszli do jej ogródka a jak znaleźli rozkopaną ziemię, to byli pewni, że znaleźli grób kolejnej ofiary matematyczki.To normalnie taki pokaz głupoty i biedy umysłowej, że prawie posikałam się ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 1
krupy

Głupie to są osoby które to zawzięcie oglądają ;P

ocenił(a) serial na 8
ManUtd01

sam jestes glupi chetnie bym ci miche sklepal:D

ocenił(a) serial na 1
ManUtd01

Dokładnie, albo myślą że to gówno przyda im się w życiu.

krupy

Szczytem wszystkiego był odcinek sprzed, bodajże, dwóch dni.
Krew z miesiączki powoduje zakochanie się chłopaka, który to wypił, w dziewczynie, do której krew należała.
Ludu, kto wymyśla te seriale...

ocenił(a) serial na 2
Zuza88

najśmieszniejsze jest że to takie przepisy na eliksir od dawna są na sieci

ocenił(a) serial na 10
r_marvel

Szkoda, akurat tego odcinka nie oglądałam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones