PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721921}

Szkoła

3,3 4 671
ocen
3,3 10 1 4671
Szkoła
powrót do forum serialu Szkoła

Serial robiący papke z mózgu młodemu społeczeństwu niepokazujący żadnych pozytywów
chodzenia do szkoły, wręcz przeciwnie zniechęca do nauki, a zachęca do buntu w uczelni jak i w
domu. Jestem opiekunem 12 letniej dziewczyny, która wręcz szaleje za tym serialem i widze jak
pewne zachowania z tej produkcji przekładają się na jej codziennośc. Od dzisiaj blokuje tvn bo to
najbardziej manipulacyjna i ogłupiająca stacja w polskiej telewizji

ocenił(a) serial na 1
Cz3slaf

Popieram. Ale jedno jest ciekawe - na tym forum wiecej osob odpisuje na jako tako pozytywne wypowiedzi co do serialu niz na taka krytyke.

crulova

Dzieciarnia w wieku 10-15 lat nie przyjmuje do siebie tego że program jest idiotyczny.

filmwebowiec15

Powiedział idiota alkoholik, który też chciał, by jego syn walczył w wojnach.

AndrzejAndrex

Ja przynajmniej na wojnie kapustę kisiłem, a Ty w walentynki nawet ogórasa nie zakisisz tylko filmweb zaśmiecasz.

ocenił(a) serial na 1
filmwebowiec15

ja mam 14

crulova

Więc jesteś sweet fourteen.

użytkownik usunięty
Cz3slaf

TVN jest kubłem na śmieci pełnym kolorowej tandety; poczynając od telewizji śniadaniowej, a kończąc na tym badziewiu.
Nie wiem kiedy dokładnie skończyły się czasy w których użycie w programie ramówki o tej porze wulgaryzmów lub słów uznawanych powszechnie z obraźliwe było nie do przyjęcia. Telewizyjne szambo rozwija żagle w żyłach młodych ludzi. Współczuję Ci.

ocenił(a) serial na 8

Nie rozumiem tego typu komentarzy obrażających np TVN czy seriale typu Szkoła, Szpital, albo Ukryta Prawda.
Skoro jest kubłem śmieci jak to piszesz, to jaka stacja jest według Ciebie w porządku?
Według mnie każdy powinien oglądać co jemu się podoba i nikomu nic do tego, nie zgadzam się z opinią że takie programy ogłupiają bo sam je oglądam a nie uważam by mi czegoś brakowało. Te seriale mają na celu zapewnienie rozrywki, a nie edukacji. Choć i czasem można dowiedzieć się czegoś nowego, ale ogląda się głównie dla przyjemności.
Szkoła odzwierciedla poniekąd realia polskich szkół, może momentami trochę przerysowane są niektóre sytuacje, ale jeśli chodzi o wulgaryzmy i bezwzględność uczniów to uwierz mi, że (przynajmniej w moim mieście) gorzej się działo. To jest tylko program, nigdy i nigdzie w TV nie będzie tak jak w życiu realnym

użytkownik usunięty
ImSo_Fancy

Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusję na temat. Wyraziłam swoją opinię, której i tak nic nie zmieni.

ImSo_Fancy

Żadna stacja nie jest w porządku. Papka dla ograniczonych umysłowo podana na tacy w Full HD, życzę wszystkim stacjom upadku, ja i wielu moich znajomych nie korzystamy z telewizji (ja np. w ogóle nie mam telewizora). Po co oglądać reklamy 20 minutowe i szajs tego typu?Nie lepiej internet?

Oczywiście jeszcze więcej wulgaryzmów (i to tych najmocniejszych) można usłyszeć w prawdziwej szkole niż w tym ciężkostrawnym produkcie serialopodobnym. Ale w samych szkołach w Polsce takie sytuacje jak narkotyki są sporadyczne (poza szkołami specjalnymi). Nawet jeśli większość młodych nie przyjmuje do siebie, że ten twór jest idiotyczny, to i tak nawet dla pospolitej beki go oglądają. Nie przyjmują do wiadomości, że w ten sposób dokładają się do interesu soap-docu, a kto wie - może inspirują się w prawdziwym życiu pomysłami uczniów z tej sieczki.

PanDrabiniasty

Osobiście jeszcze nie widziałem skrętów w szkole ani seksu. A poza nią to chleją na potęgę, a nawet popalają ziółko, ale póki co ich życie seksualne w tak młodym wieku nie jest jeszcze tak obfite. Za to w akademikach różne rzeczy się dzieją.

PanDrabiniasty

A skoro o takiej porze w TV mogą się pojawiać tak pikantne wątki, a nawet po godz. 21 nie można zacytować choć raz mocniejszego wulgaryzmu w serwisie informacyjnym, to ja nie mam pytań. KRRiT chyba nie ma kontroli nad szambem, które co rusz się pojawia na mainstreamowych stacjach. Niewystarczająco dużo skarg dostają? Jeśli tak, to społeczeństwo zdążyło się już skretynić od tych programów.

Cz3slaf

To są pozytywne strony chodzenia do szkoły?

Szczerze mówiąc, do do zasady odcinki kończą się pozytywnie - cwaniaki zostają ukarani, problemy rodzinne rozwiązane. Blabla, czasem można sie pośmiać.

Gorsze rzeczy można spotkać w polskiej podstawówce/gimnazjum(zwłascza tutaj).

ocenił(a) serial na 10
Cz3slaf

Opiekunem???Z całym szacunkiem ale jestem zaskoczony

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Rozumiem że to Pana zawód

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones