PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105786}

Szpital "Królestwo"

Kingdom Hospital
7,5 3 987
ocen
7,5 10 1 3987
Szpital "Królestwo"
powrót do forum serialu Szpital "Królestwo"

Straszne dno...niestety

ocenił(a) serial na 1

Wieje nudą na hektary, bardziej niesmieszna komedia klasy "b", aniżeli horror. Przy horrorze to nawet nie leżało. Zawiedziedziecie sie bardzo.

ocenił(a) serial na 9
pitcow

owszem komedia i to całkiem niezła. lubię takie poczucie humoru w stylu "100 mg masła orzechowego dożylnie" albo "mrówki lizać".

mi się podobało i zaskoczyło mnie, ma to fajny klimat, a nie jakieś rąbanki, siekanki, krzyki i zombie.

rewelacja 9/10 ;]

ocenił(a) serial na 10
fexy

serial swietny !!
9/10 i lepszy nis orginalna wersja !!

fexy

a mi się podoba, że nie daliście się nabrać na klasyczną prowokację.

ocenił(a) serial na 9
pitcow

Prześwietny serial i wcale się nie zawiedliśmy,a z pewnością nie wieje nudą!!

Baby_Black27

Mnie również się podoba 9/10

ocenił(a) serial na 9
masquerade__

Powiem szczerze, że mi również się b. spodobał. Świetny pomysł na serial. Daję 9/10.

pitcow

A mnie się NIE PODOBAŁ. W serialu von Triera z von Triera nie zostało nic a nic.

ocenił(a) serial na 6
highersense

No cóż, von Trier jest jedyny. Amerykanie zrobili coś, co lubią, prostszą wersję ciekawego pomysłu. Dowcip amerykański, bohaterowie amerykańscy, koniec amerykański - wszyscy młodzi pięknie bogaci i szczęśliwi. Brak głębi i rozterek, bo tego amerykanie nie lubią. Taki prosty, nieco zabawny, amerykański serialik, wyśmiewający niektóre schematy

pitcow

słabiutkie, spodziewałem się czegoś naprawdę na miarę von Triera, czy Kinga, a tu nic ciekawego :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones