PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626543}

Szpital Nadziei

Saving Hope
7,2 1 513
ocen
7,2 10 1 1513
Szpital Nadziei
powrót do forum serialu Szpital Nadziei

2x15

ocenił(a) serial na 7

Co myślicie?? Ja jestem zachwycona sceną w windzie :D.
Czuję, że Joel będzie chciał odzyskać Alex
Wyypowiedzcie cie się

anne22

2x16 - jak dla mnie odcinki coraz lepsze ;)

ocenił(a) serial na 7
nelcia_fm

I to jeszcze jak :-D. Najlepsza ostatnia scena w obu odcinkach.
Alex pewnie będzie wybierała między Charliem a Joelem. Jak dla mnie Joel jest dobrym wyborem :D
W nastepnym odcinku bd się działo. Już nie mogę się doczekać.

anne22

ja myślę że Joel się nie zmienił i skończy się jak zwykle z nim. Charliego za to uwielbiam, ale to może tylko moja słabość do Micheal :)

ja też nie mogę się następnego odcinka doczekać - może Charlie wreszcie się pozbiera? Scena jak z zazdrości bije Joela jest mocna :)

ocenił(a) serial na 7
nelcia_fm

Będą się bić! Trzeba robić popcorn :D

anne22

Alex i Joel tworzą cudowny team, kibicuję im od momentu, gdy serial wszedł na ekrany! To nie tak, żebym miała coś przeciw Charliemu, ale patrząc na serial o tych kilkudziesięciu odcinkach, które widzieliśmy... mam wrażenie, że Joel zmienił się i to BARDZO - czy zrobił cokolwiek złego Alex? Nie... tymczasem Charlie odpycha ją, twierdząc, że musi poradzić sobie sam ze sobą, to trochę nie fair wobec osoby, która cię kocha ;)
Gdybać możemy jednak nawet i całą noc, a reżyser i tak poda nam swoją wersję! ;) Swoją drogą mam szaloną nadzieję, że Daniel nadal będzie zgrabnie godził granie w dwóch produkcjach co jest szalenie czasochłonne i... ponoć już pojawiają się wahania na co postawić. Na dłuższą metę nie wyrobi biedak czasowo.

ocenił(a) serial na 7
kasiak__01

Też tak myślę, że się zmienił i nawet Alex to zauważyła.

Jeśli Daniel sobie poradzi z 3 sezonem i 2 sezonem The Originals w jednym roku a da w co bardzo wierzę bo jest bardzo pracowity i chyba nie lubi nie robić nic :D. To myślę, że w tych przyszłych sezonanach tych dwóch seriali bedziemy pozytywnie zaskoczeni.

anne22

Oby było tak jak mówisz! :))

swoją drogą - mamy gdzieś promo do kolejnego odcinka? mam na myśli 2x18

ocenił(a) serial na 7
kasiak__01

Właśnie nie ma ale szukam i znaleźć nie mogę :(

anne22

już się pojawiło! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones