PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626543}

Szpital Nadziei

Saving Hope
7,2 1 513
ocen
7,2 10 1 1513
Szpital Nadziei
powrót do forum serialu Szpital Nadziei

no to nam zrobili finał... trochę się domyślałam, że tak to się skończy. a teraz pozostaje nam
stresować się przez kilka miesięcy (nowy sezon rusza w listopadzie).

ogólnie odcinek przez większość czasu spokojny (czuć, że na koniec będzie dramatycznie), ale
trzyma poziom poprzednich. mam tylko nadzieję, że 3 sezon nie będzie jak pierwszy (tylko z Aleks
zamiast Charliego).

jak wasze opinie?

nelcia_fm

Odnośnie odcinka to... No to się porobiło...

Ale chyba nie chciała bym powtarzać motywu ze śpiączką. To było by zbyt oczywiste no i ciężko było by napisać dobry i jednak w jakiś sposób oryginalny scenariusz w odniesieniu do sezonu pierwszego. Wydaje mi się, że sama świadomość Aleks o darze jaki poosiada jej ukochany wystarczy aby dobrze namieszać i zainspirować do kolejnych nowych wątków.

jej już dawno żaden koniec sezonu mi tak w głowie nie namieszał... a czekać do jesieni trzeba ! Eh... smuteczek...

darya_ka

mam tylko nadzieję, że Aleks, kiedy się ocknie, będzie pamiętać, że rozmawiała z Charliem.

dla mnie nie był to bardzo zaskakujący koniec - dowiedziałam się wcześniej, że będzie dramatycznie, więc trochę się domyśliłam. natomiast pozostaje niecierpliwe "Co dalej??" - oby jesień nadeszła szybko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones