Szpital New Amsterdam
powrót do forum 3 sezonu

3 sezon całkowicie zamienił się w jakąś maszynkę propagandową. To już nie jest wplatanie ważnych tematów w odcinki, tylko budowanie odcinków wokół tych tematów, fabuła zeszła na ostatni plan. Przez cały środek sezonu czułem się jakbym oglądał spoty społeczne, zamiast serialu który zacząłem.
Zachowanie Maxa to również totalna porażka, na początku był znany z szalonych decyzji, teraz te decyzje są po prostu głupie i nieracjonalne.
Ten sezon skutecznie odstraszył mnie od śledzenia dalszych losów szpitala, bo jak widać sam serial nie jest już najważniejszy.

Avizz

Wow. Każde słowo w punkt. Dziękuje za nazwanie moich myśli

ocenił(a) serial na 7
Avizz

No właśnie jestem w środku 3-ciego sezonu. Myślałem, że ze mną jest coś nie tak, bo to nie jest możliwe, że serial się tak zmienił. Propaganda geja rasistą pogania. Było fajnie zbilansowane, a teraz nawet bohaterowie zachowują się irracjonalnie względem tego czego możnaby od nich oczekiwać. :(

Avizz

I Helen Sharpe w ogóle do niego nie pasuje ani do roli w tym serialu. Każdy ale nie ona..

a_n_i_a_57

W 4-tym sezonie dyrektorek wreszcie wyhaczyl najgoretsza laske w serialu - ostra dr Sharp!

ocenił(a) serial na 5
Avizz

W piątym sezonie rozkręcają się coraz bardziej. Oglądam jako komedię, bo jak się nie śmiać chociażby na określenie "pregnant people".

Avizz

Podpisuję się po tym rękami i nogami, propaganda LGBT (i nie tylko) jest tak hamska i kłująca w oczy że nie da się tego oglądać.

ocenił(a) serial na 4
Avizz

W 100% zgoda. Przez dwa pierwsze sezony można przebrnąć ale 3 to jakaś porażka. Tuba propagandowa. Ja nie dałem rady

ocenił(a) serial na 6
Avizz

Dramatyczny jest ten sezon do porzygania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones