PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99684}

Szpital na peryferiach

Nemocnice na kraji města
7,5 1 580
ocen
7,5 10 1 1580
Szpital na peryferiach
powrót do forum serialu Szpital na peryferiach

ma swoj klimat

ocenił(a) serial na 6

Moze serial nie najwyzszych lotow i dzis chyba sie na tyle zestarzal ze jest nie do ogladania ale za prlu to byla jedna z perelek tvp.

użytkownik usunięty
kamdek

Przepraszam za to co napisze i nie chce Cię obrazić ale....brednie prawisz.
To serial obyczajowy, dramat a nie komedia i nigdy się nie zestarzeje. Jest doskonały od pierwszych minut pierwszej części.
Nie jest dla każdego i trzeba osiągnąć pewien wiek aby go rozumieć i zrozumieć. Miałem podobne odczucia kiedyś lat temu. Obecnie odbieram go jako bardzo dobre kino do którego można spokojnie wrócić za jakiś czas.

ocenił(a) serial na 8

Też lubię ten serial.....ze względu na muzykę....

użytkownik usunięty
moniczka_28

Masz racje - zapada w pamięć a smyczki dają popalić :-)

ocenił(a) serial na 8

A moim ulubieńcem był doktor Arnoszt Błażej....teraz czytam książkę pod tym samym tytułem....

ocenił(a) serial na 8
kamdek

Ja też uważam ,że serial jest świetny. ..
ale nie mogę znieść tej Iny.. dziewczyna wygląda jakby miała umrzeć! wiecznie zamyślona i nadąsana. ..

jag0da

Obecni psychiatrzy mieliby sporo do powiedzenia na temat tej postaci. Jak dla mnie to taka typowa mimoza. Brrr...

ocenił(a) serial na 7
kamdek

Ten serial nie zestarzał się dla tych którzy byli wtedy dorośli, młodzi, nawet dzieci. Jest to serial bo to co tv nadaje jako seriale to są telenowele i to jest chłam. Oczywiście my filmwebowicze czegoś takiego jak M jak miłość nie oglądamy.

kamdek

Serial pamiętam z dzieciństwa, ale tylko trochę i postanowiłam go obejrzeć jako dojrzały człowiek (serial ma tyle lat co ja ;)). Jest świetny. Po serialach z bardzo szybką akcją i dramatami, którymi normalnie można by obdzielić cały kraj (spotykającymi jednego bohatera obecnych seriali) Szpital daje wytchnienie swoją spokojną akcją. Okazało się, że to nie jest tylko sentyment, po prostu serial jest bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones