PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31781}

Sztorm stulecia

Storm of the Century
7,7 8 531
ocen
7,7 10 1 8531
Sztorm stulecia
powrót do forum serialu Sztorm stulecia

...zaraz na początku, kiedy były pokazane... straszne, przerażające, aż mnie ciarki przeszły. A potem w wozie, kiedy tymi zębiskami tak charknął... straszne, przerażające.

Dziewczynka_bez_zapalek

Serial ma klimat,pomimo że oglądałem go n-ty razy to nadal jestem nim zachwycony.

Ash1234

Niestety nie miałam jeszcze okazji obejrzeć całego, ale planuję to jakoś sobie zorganizować w najbliższym czasie. Ale to, co już obejrzałam, jest rewelacyjne, mogę to stwierdzić już teraz. A już dużo obejrzałam. :)

Dziewczynka_bez_zapalek

A jesli mozna spytac,to gdzie to goladaleś Ash1234 ?? Bo sam bym sobie obejrzal ten "serial" .

mukabukajeje

Ostatnio był emitowany w tv. Polsat,pewnie za jakiś czas go powtórzą znając uroki naszej telewizji,ale takie oglądanie raczej mija się z celem(reklamy),najlepiej zaopatrzyć się w ten serial na DVD.

ocenił(a) serial na 10
Dziewczynka_bez_zapalek

Ten serial ogląda się świetnie, poświęciłem na niego 6 godzin jednego dnia tak mnie wciągnął i nie żałowałem ani minuty, dlatego też uważam go za arcydzieło.

ocenił(a) serial na 5
Dziewczynka_bez_zapalek

Śmieszne i kiczowate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones