PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31781}

Sztorm stulecia

Storm of the Century
7,7 8 525
ocen
7,7 10 1 8525
Sztorm stulecia
powrót do forum serialu Sztorm stulecia

Rewelacyjny film.

ocenił(a) serial na 9

Świetny pomysł, świetny klimat, akcja może nie pędzi z prędkością błyskawicy ale napięcie jest non stop praktycznie. Sam Linoge zagrał idealnie. W sumie trzeba obejrzeć. Aha, i wielki plus- długość filmu. Obejrzałem wszystkie trzy części po sobie i muszę przyznać iż to jest super. Generalnie wkurzają mnie dobre filmy mające po 1.5 godziny. Po takich czuję jakby niedosyt. Sztorm jest super pozycją.

ocenił(a) serial na 8
Amenhotep

To jeden z seriali, które zawsze oglądam kiedy jest w tv, mimo upływu lat nie trąci mychą. Klimat jest fantastyczny, poczucie zagrożenia rośnie po mistrzowsku. To chyba jedna z lepszych ekranizacji prozy Kinga.

ocenił(a) serial na 8
irlandia28

Zgadza się, super napięcie. Podpowiem tylko jako ciekawostkę, że to nie jest żadna ekranizacja prozy Kinga ani nikogo innego, jest to film do którego scenariusz napisał Stephen King. Po sukcesie filmu wydano oryginalny scenariusz jako książkę.

Amenhotep

zgadzam się. Bardzo dobry serial. Widzialam go dośc dawno i mam nadzieję że tv znow go wyemituje.
King jak nikt potrafi budować napięcie.
Mistrz w swoim fachu.

ocenił(a) serial na 10
Amenhotep

House of rose red .... Miasteczko salem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones