PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760263}
7,6 11 624
oceny
7,6 10 1 11624
Tabula rasa
powrót do forum serialu Tabula rasa

Zdecydowanie polecam

ocenił(a) serial na 10

Finałowy odcinek wymiata

ocenił(a) serial na 10
Jaro_Jag

No faktycznie spoko finał. Po zainwestowaniu 9 godzin czasu w oglądanie tego serialu nie zawiodłam się - nie zgadłam zaskończenia (na szczęście).

ocenił(a) serial na 8
Jaro_Jag

rozkręcał się, a ja odcinek za odcinkiem zmieniałem podejrzanego, aby w ostatnim odcinku... co tam, polecam, niech każdy poczuje te zakończenie na własnej skórze...

ocenił(a) serial na 6
Jaro_Jag

Tak, szczególnie motyw z kolesiem który odcina sobie rękę piłką do metalu, wychodzi z zamkniętej piwnicy po czym układa równiutko dywanik i zasuwa kanapę.

awesta

Hehe no to dobre jest może było inne wyjście bo raczej nie otworzył by klapy na której była sofa

ocenił(a) serial na 6
Jaro_Jag

Rzeczywiście finał niezły, jednakże sam serial zbyt długo się rozkręcał: pierwsze trzy odcinki skłoniły mnie do tego, żeby przeskoczyć do ósmego i nie żałuję;) Osobiście bym go skróciła do 5 godzin, żeby nie zniechęcić widza.

ocenił(a) serial na 9
Chile

Moim zdaniem każdy odcinek był potrzebny. Chodziło właśnie o to pokrętne docieranie do finału razem z bohaterką - od samej niepamięci, przez szaleństwo i elementy horroru związane z córką, aż po wątki czysto kryminalne. O to, żeby widz co drugi odcinek zmieniał podejrzanych. Bez tego wszystkiego dostalibyśmy zwykły kryminał psychologiczny, a tak serial jest naprawdę perełką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones