Tacy jesteśmy (2016-2022)
Tacy jesteśmy: Sezon 5 Tacy jesteśmy Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Tacy jesteśmy (2016-2022)

Czterdziestka: część pierwsza

Forty: Part One 44m
7,2 88
ocen
7,2 10 1 88
Tacy jesteśmy
powrót do forum s5e1

Chryste Panie sezon 5 toż to tragedia! Tak ckliwy serial się z tego zrobił, że się oglądać nie da wszędzie łzy/rozpacz/problemy Chryste! Do tego wciskanie COVID/BLM/Trans gender i bóg wie jeszcze co?! Nastolatki, które nie brzmią jak nastolatki ich kwestie są pisane pod dorosłe osoby, a nie dzieci. Nie da się tego sezonu oglądać TRAGEDIA!

ocenił(a) serial na 8
quassimodo_pl

Gdzie ogaldalas?

quassimodo_pl

po co ogladasz skoro twierdzisz ze to dno

ocenił(a) serial na 7
millenium17love

A jak inaczej ma stwierdzić, że dno jeśli nie oglądał?

ocenił(a) serial na 8
quassimodo_pl

może jest trochę gorszy od poprzednich sezonów ale wg mnie nadal dobrze się ogląda. Ciężko jest utrzymać równie wysoki poziom przez tyle sezonów

quassimodo_pl

Odczuwam dokładnie to samo... Dopiero zaczęłam piąty sezon (3odcinek), ale nie wiem czy chce marnować na to czas... W poprzednich czterech sezonach zawsze zostawała w sercu jakaś zaduma, nad którą człowiek mógł pomyśleć i odnieść do swojego życia. Zobaczyłeś cały 5 sezon? Bo nie wiem czy go męczyć, czy są jakieś zawrotne sytuacje

quassimodo_pl

Właśnie oglądam 1 odcinek i stwierdzam, że to wspaniała kronika paranoi i propagandy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones