PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710730}

Tajemnice Laury

The Mysteries of Laura
7,3 1 539
ocen
7,3 10 1 1539
Tajemnice Laury
powrót do forum serialu Tajemnice Laury

Czy tylko ja zauważam podobieństwa tego sympatycznego serialu do wielu powieści nieodżałowanej Joanny Chmielewskiej? Ich bohaterka też zawsze była kobietą (a nawet Babą!) "z krwi i kości" i daleko jej było do "paniusi" czy nawet "damy". też wiele wygrywała swoim wdziękiem, seksapilem i "babskim" uporem. Też nie mogła się zdecydować, o co jej w zasadzie chodzi w odniesieniu do facetów. Ale najważniejsze jest to nieuchwytne, a w obu przypadkach genialne "zawieszenie" intrygi kryminalnej w codziennym życiu. Ileż to razy u Chmielewskiej jakaś sprawa rusza do przodu przez przypadek. Na przykład komuś pies pogryzł buty i musiał odwiedzić szewca, a tam zobaczył coś, co go naprowadziło na właściwy trop. Kubek w kubek te same chwyty widać w "Tajemnicach Laury".

Tips_Senior

Zgadzam się w całej rozciągłości. Styl bardzo podobny. Dlatego pewnie bawi nie do łez. Świetny serial. Oby trwał długo.

felis5

Oczywiście miało być "bawi MNIE do łez" :)

Tips_Senior

Nie, całkowicie nie. A przeczytałam z 20-30 książek Chmielewskiej. I swojego czasu miałam już jej dośc, ale za jakiś czas znowu po nią sięgnę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones