PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 198
ocen
7,1 10 1 20198
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

Irytująca...

ocenił(a) serial na 5

Jak mnie irytuje Cassie... Zawsze wszyscy muszą lecieć jej na ratunek. "Oj oj.. Cassie ma klopoty, musimy jej pomóc..." Obejrzałam dziś 18 odcinek i tak jest co najmniej raz w każdym odcinku !!!.

Aż odechciewa mi się oglądać go dalej...

ocenił(a) serial na 8
Muffini

Miejmy nadzieję, że zmieni się w 2 sezonie( jeśli będzie 2 sezon ;), bo jak na razie jest strasznie mdła i jej gra jest taka sobie, ale jest dużo innych, fajnych wątków. Nie rezygnuj ;))

użytkownik usunięty
Evanescence_filmweb

tam według mnie trzeba sie przyzwyczaić :> Ja tam nic do Cassie nie mam, jest główną postacią - wiadomo, że dużo się wokół niej kręci. Tak jak jest w Pamiętnikach Wampirów - prawie wszystko się kręci wokół Eleny - przez co każdy jej nie cierpi, ale taki jest po prostu serial. Tyle z mojej strony:)

ocenił(a) serial na 8

To znaczy nie chodzi mi o to, że wszystko się wokół niej kręci tylko jaki ma charakter, ale z tej strony masz rację ;)

Czy ja wiem czy nie lubię Eleny. ? Właściwie nawet ją lubię i nie przeszkadza mi, że wszystko się kręci wokół niej.
Ja jestem na 14 odcinku i już od kilku myślałam o założeniu tego tematu.
Na początku ją nawet lubiłam, a raczej byłam obojętna wobec niej, nawet ją rozumiałam gdy nie chciała być w kręgu. Potem kibicowałam jej i Adamowi, zanim nie pojawił się Jake. A potem już tylko mnie wkurzała. Co odcinek biega jak nienormalna i próbuje znaleźć ojca, i nawet starałam się ją zrozumieć, że chce się dowiedzieć kim jest, ale po kilku odcinkach mam jej dość.

użytkownik usunięty
nawalona

to nie oglądaj proste :D

Hahaha .
Jara mnie Faye, dla niej to oglądam. Ale dzięki za radę.

użytkownik usunięty
nawalona

też tak mam często XD akurat w TSC jarało mnie uczucie Jake-Cassie, ale szybko wygasło i oglądałam tak z przyzwyczajenia. Ale ogółem często mam tak, że serial oglądam nie dla fabuły, tylko dla kilku postaci co bardzo lubię. Na przykład Lost skończyłabym oglądać już po pierwszej serii gdybym nie była tak zainteresowana pięcioma-sześcioma bohaterami. :)

Evanescence_filmweb

Nie będzie 2 sezonu

ocenił(a) serial na 5
Muffini

Mnie ona też strasznie denerwowała! Oglądałam tylko dla Faye. Niestety nie będzie 2 sezonu, ale podobno Phoebe Tonkin (Faye) tak się spodobała szefom stacji, że mają jej dać rolę w ''Pamiętnikach Wampirów'' :)

Dagmii

Serio.? Gdzie to wyczytałaś.? Pierwsze słysze, a pomysł fajny. ; )

ocenił(a) serial na 5
Request_

http://vampirediaries.pl/newsy/spoilery/2806-co-chcielibysmy-zobaczyc-w-4-sezoni e-tvd tutaj, punkt 12. i wypowiedź scenarzysty Pamiętników i Kręgu, Kevina Wiliamsona: 12. Zatrudnijcie Phoebe Tonkin! Skoro "The Secret Circle" zostało oficjalnie anulowane, to wydaje się, że bezczelna, seksowna i przezabawna Tonkin jest dostępna. Stacja CW nie może sobie pozwolić na wypuszczenie jej i jesteśmy pewni, że mogliby zrobić dla niej miejsce w Mysic Falls. Nasze czwartkowe wieczory nie będą już takie same bez niej, więc miejmy nadzieję, że znajdzie się rola warta jej talentu.

Poza tym, w wywiadzie dla IGN.com Kevin Willaimson mówił o tym, że chciałby, by Phoebe (Faye Chamberlain z "The Secret Circle") zagrała w serialu. Powiedział także, że świetnie by pasowała do Mystic Falls i wypowiadał się o niej w samych superlatywach:

"Uwielbiam Phoebe Tonkin. Po prostu ją uwielbiam! Chce ją w "The Vampire Diaries". Powinienem napisać dla niej jakąś rolę." - mówi Kevin.

Dagmii

No to oby była napewno. Jak będzie wiadomo coś o tym jaką role zagra to piszcie tu.

ocenił(a) serial na 9
Dagmii

tak tak tak :D jestem jak najbardziej za :D dopiero teraz przekonałam się do Pamiętników ale już pokochałam ten serial :D zanim wyemituja 4 sezon nadrobie zaległości :P byłabym przeszczęśliwa gdyby Phoebe zagrała w nim :D uwielbiałam role Faye w the secret circle :D

ocenił(a) serial na 5
nieidealna32

Już się stało :p http://vampirediaries.pl/newsy/inne/3070-phoebe-tonkin-dolacza-do-obsady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones