PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 199
ocen
7,1 10 1 20199
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

obejrzałem do końca cały sezon i chociaż serial jest typowo przesłodzony, a główny temat to
amerykańskie nastolatki i ich problemy wieku dojrzewania to powiem szczerze, że w okolicach
14-15 odcinka mnie nawet wciągnął. Serial zaczął się robić trochę mroczny i całkiem
klimatyczny.

Gdybym wiedział wcześniej trochę więcej na temat tego serialu to pewnie bym go nie tknął, a
tak obejrzałem przypadkiem i mogę śmiało polecić dla samego klimatu, który co prawda
zaczyna się pod koniec, trochę poplątanej fabuły i oczywiście całkiem ładnych aktorek (które
miejscami grają niewiarygodnie słabo :]).

Ode mnie 7.



Myślę, iż drugi sezon mógłby być naprawdę udany więc trochę szkoda.

Orientuje się ktoś czy warto przeczytać książkę? :)



Razis

Z całą pewnością polecam przeczytać książki :D Ja najpierw przeczytałam a potem zaczęłam oglądać serial, strasznie się zawiodłam ponieważ serial różni się dosyć od książki i szkoda. W książkach jest wszystko lepiej opisane można się wczuć a w serialu zmienili i usuneli najlepsze postacie. Naprawdę obie książki przeczytałam w dosłownie w kilka dni. Bardzo polecam. Szkoda że zacząłeś od serialu może jak przeczytasz to zrozumiesz.. Mam nadzieję, że książki się spodobają.

Razis

A ja co do książki mam zupełnie odmienne zdanie niż Deep_7. Dla mnie autorka po raz kolejny niczym się nie popisała. Akcja leci zbyt szybko, zero napięcia. Pojawia się dużo więcej postaci niż w serialu, a tak naprawdę żadnej z nich dostatecznie nie poznajemy. Nie potrafiłam się w nich kompletnie w czuć. Nie mówiąc już o tym, że miłość Cassie i cała jej osoba były jeszcze bardziej przesłodzone niż na ekranie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones