PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105359}
5,6 624
oceny
5,6 10 1 624
Tak czy nie
powrót do forum serialu Tak czy nie?

Dobry i wciągający!

ocenił(a) serial na 9

TVP1 właśnie emituje powtórkowe (albo premierowe?) odcinki tego serialu. Oglądam od pierwszego odcinka i muszę napisać, że jest dobry i wciąga! Daję mu 8/10, bo trochę mu brakuje. Głównie jakość zawdzięcza świetnej obsadzie, ale także bardzo dobremu scenarzyście.

ocenił(a) serial na 9
emdzej

Yyy, wypowiedź nieaktualna. Wkręciłem się jeszcze bardziej i ocena powinna być wyższa niż 8/10 :P

emdzej

tak naprawdę o czym jest ten film? Wpadłam na jakiś kolejny odcinek...ale nie za bardzo mogłam załapać

ocenił(a) serial na 9
Justi28

Trzeba oglądać od początku, a nie od trzeciego odcinka. Akcja dzieje się wokół śmierci Sławomira Melanowskiego (Bogusław Linda), czyli kto zabił, dlaczego itd. Przy okazji dzieją się różne poboczne wątki.

emdzej

no właśnie tak pomyślałam że o jakąś śmierć chodzi...może będę oglądać ...a to jest już 3 odcinek?

ocenił(a) serial na 9
Justi28

Tak, jutro o 14 na TVP Polonia powtórka trzeciego odcinka. Poprzednich już raczej nie zobaczysz.

emdzej

ale, gdzieś ktoś wspomniał że serial jest krótki, albo coś źle zrozumiałam...

ocenił(a) serial na 9
Justi28

Ma dwanaście odcinków, ale sporo dzieje się już w pierwszym.

emdzej

mam takie pytanie, zupełnie niezwiązane z tematem, czy zaglądają tu Ci aktorzy którzy grają np. w takich serialach?? jestem ciekawa...

ocenił(a) serial na 9
Justi28

Szczerze mówiąc wątpię, przynajmniej na pewno nie oficjalnie. Natomiast wydaje mi się, że jako "gość" chętnie zapoznają się z opiniami na swój temat ;)

emdzej

ależ tu można być super anonimowym...niektórzy chyba nawet piszą swoje blogi;)

Justi28

j dałem 10/10 jeden z najlepszych filmów w polskiiej kinematografii :) hi hi hi a jak nazywa się piosenka tytułowa prosze powiedzicie!!help

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones