PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 434
oceny
6,0 10 1 16434
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Ulubiona scena xD

ocenił(a) serial na 10

Jaka jest wasza ulubiona scena z 'Tancerzy'?, moja to jak Roma znalazła u Jerzego stanik. Ta ich kłótnia była zabójcza. Albo w pierwszym odcinku pierwszego sezonu przed egzaminem w szatni jakiejś lasce zapierdzielili baletki bez których nie mogła przystąpić do egzaminu i tak stanęła na środku szatni i zapłakana mówi 'przepraszam widział ktoś moje baletki takie łososiowe ze złotą obwódką' a kuba 'co łosoś z wódką' xD

ocenił(a) serial na 7
andzialesiuk

mysle,ze te z Inga i Jerzym-wszystkie...tylko dla nich ogladalam ten serial

ocenił(a) serial na 8
domisku 24

Alicja kiedy dzwoni do niej Bernard i jej słowa "Helena srales Gonzales i jej hiszpański eksmężulek mogą mnie łaskawie w dupę pocałować".
Ta scena kiedy Roma z Jerzym się kłócą a potem zamykają Alicję i Krzysztofa w pokoju, a potem Krzysztof mówi, że nie ma telefonu a rano Alicja podnosi jego spodnie i widzi telefon, i ten jej uśmiech potem.
Kiedy ten chłopak w szpitalu musi do reszty: "Przestawiam wam moją nową partnerkę Kropę".
Piotr jak w jakiejś reklamie mówi o wodzie "kranówa, niefiltrowana, 2,.. ... za litr" a konkretnie ten jego głos.
Scena kiedy znajdują nieprzytomnego Mirona.
Sceny na dachu z Piotrem i Sylwią.

I jeszcze kilka by się ich nazbierało.

ocenił(a) serial na 5
katia_2007

A mnie chyba najbardziej podobała się scena Piotra i Sylwii nad morzem :)

ocenił(a) serial na 8
PoisonGirl26

- Scena kłótni Romy z Jerzym płakałam ze śmiechu Alicja i Krzysztof świadkowie najlepsze testy Jerzy do Krzyśka będziesz świadkiem Krissu: na ślubie?:D w kłótni przy bramie Jurek do Romy ty jesteś kuku na muniu:D a potem sympatyczna noc Krzysia i Ali:D
- Jak Krzysiek na spacerze z Alicją wpadł do studzienki kanalizacyjnej i potem Alicja opowiadała jak go wyciągali a Jerzy się nabijał:D odcinek 9.Z tego samego odcinka rozmowa pod prysznicem Krzyśka i Jerzego o Alicji i kolejna wpadka Nawojczyka:D
- Scena z nietypowego egzaminu z aktorstwa na rynku to istne mistrzostwo:D scenka Rafy i Kuby panika Jowity spokój Krzyśka bo wiedział ,że oni grają i to jego złaź macie zaliczone a Kuba :Jest!!!:D Scenka Piotra, Roberta i Sylwii i ta bójka chłopaków , których rozdzielali wszyscy a wykładowcy stoją się szczerzą mnie zabiła:D
- Klub Go-go i trio Krzysztof, Bernard i Jerzy oraz dwóch szpiegów w sukienkach czyli Jowita i Roma i ich wspólna noc::)
-Pomidoriada
- Jerzy z Ingą przekomiczni:D
- Chowanie się Krzyśka przed nową zdobyczą nomen omen grała ją Frytka:P i te jej Krissu! i niezawodny Jurek Cześć Krissu:D
Sami wykładowcy dawali wiele powodów do śmiechu.

ocenił(a) serial na 6
monisia54315

Normalnie czytam te komentarze i wspomnienia wracają :D Aż mam ochotę obejrzeć ponownie ten serial :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones