PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244636}
4,4 1 150
ocen
4,4 10 1 1150
Tango z aniołem
powrót do forum serialu Tango z aniołem

Co to ma być, przerwali serial bez żadnego zakończenia, nie rozwiązali żadnych wątków, porażka!

ocenił(a) serial na 10
larwa93

też się zastanawiam....

larwa93

Serial został zdjęty (pewnie ze względu na słabą oglądalność). Stąd też polsat nawet nie wyemitował wszystkich nakręconych odcinków(40). Jednak sam serial planowany był na 54 odcinki, więc odcinki, które miały być zakończeniem nie powstały.

ocenił(a) serial na 6
MistrzSeller

ale wiocha!

milciala

W stanach zjednoczonych to bardzo częste zjawisko. W Polsce rzadziej się tak dzieje- serial musi mieć naprawdę mizerną oglądalność, a żeby jeszcze to urwało zakończenie to też nie jest tak częste.
Po prostu serial trafił trochę na zły czas, kiedy telenowel było sporo, a ludzie niekoniecznie chcieli wciągać się w następną. Co prawda tutaj fabuła jest inna i w miarę oryginalna, to i tak w oczach odbiorców (którzy tego nie widzieli) był to kolejny klan czy złotopolscy.

ocenił(a) serial na 6
MistrzSeller

dość oryginalny, wcześniej nie widziałam polskiego serialu o podróżach w czasie, szkoda tylko że taka tematyka pojawiła się w kilku ostatnich odcinkach, mogli cały serial pociągnąć z takimi elementami, bo cała seria składająca się z tych 40 odcinków nie jest konsekwentnie kręcona, kilka ostatnich epizodów ma zupełnie inny charakter.
Chętnie bym zobaczyła c.d to takie trochę olewanie odbiorców, może i oglądalność ich nie zadowalała, ale skoro ktoś to oglądał to mogli chociaż j nakręcić jeszcze jeden odcinek, żeby jakoś " w miarę" pokazać jak się potoczyły losy bohaterów, nie mam tu na myśli nawet happy endu.

milciala

Generalnie rozumiem ból. Wiele zagranicznych seriali, które lubiłem miały urwane zakończenia, często nie wyjaśniając wielu tajemnic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones