PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244636}
4,4 1 153
oceny
4,4 10 1 1153
Tango z aniołem
powrót do forum serialu Tango z aniołem

Rozumiem, ze nie torym ludziom ten serial pewnie bardzo sie podoba, ale ktorego dnia, wracam z pracy, patrze a tu 13 posterunku nie ma. Teraz zamiast Miodowych lat dali te smuty.
Seriale obyczajowe mogli by puszczac kolo 13, czlowiek wraca z pracy po ciezkim stresie chce sie posmiac a tutaj nie ma z czego ;)

Pozdrawiam

PS.
Polsat - blagam Was! Nie dolujcie narodu..

Tillig

Na szczęście po kilku odcinkach anulowali to i zaczeli puszczac 2 serie Kiepskich :P A Miodowe Lata beda jakoś w weekendy o 19:30

kardines2

Oglądaliście ten serial, że go oceniacie? Domyślam się, że nie, więc powiem wam, że to nie jest kolejne "love story". To najlepszy serial jaki wyprodukowano w Polsce. Jeśli ktoś lubi kryminały z zagadkami paranormalnymi (zagadkowy wybuch, równoległe wymiary, wróżki, duchy itp), to ten serial jest dla niego. A porównywanie go z sitcomami typu "13 posterunek" jest nie na miejscu, choćby dlatego, że to inny gatunek (napisałabym coś innego, ale nie chcę nikogo obrazić). Na szczęście na Polsat2 dali resztę odcinków i mam nadzieję, że powtórzą, bo za późno się o tym dowiedziałam.

kaoru

JAK SIę SKONCZYL TEN SERIALA? CO Z TA METAFIIZYKA I W OGOLE?

paulinammw

Zasadniczo ten serial jest niedokończony. Być może miała powstać druga seria, ale przez małą oglądalność tak się nie stało. Tak ogólnie to nie oglądałam całości. Widziałam to co było na polsacie dawno temu i niedawno kilka ostatnich odcinków (z tych niewyemitowanych wcześniej) na polsat 2. A co do metafizyki trudno to wyjaśnić. Samemu trzeba to obejrzeć.

kaoru

Wszystkie 40 odcinków można obejrzeć na ipli. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones