PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244636}
4,4 1 154
oceny
4,4 10 1 1154
Tango z aniołem
powrót do forum serialu Tango z aniołem

Nie spodziewam się wiele po tym serialu. Wiadomo, że nic nowego nie wniesie. Seriali obyczajowych jest już dość dużo. Po co następny? Przecież będą tylko następne śluby, rozwody, miłości, nienawiści kłótnie. Czyli żadna nowość.

_zz

Kolejny polski shit? Rany teraz to jest taka pora to nowe seriale wchodzą, które jedyne co będą mieć innych bohaterów, ale przypadki na pewno takie same jak w innych telenofelach :/.

Osiol

Ogolnie osobom tu sie wypowiadajcym zalecam technikie, pierw zobaczenia potem oceniania. W tym serialu nie ma zadnego slubu, milosci, rozstania. Jest tylko smierc i niewyjasnione sprawy. Myslalem tak jak wy na poczatku... Mieszkam poza Polska i jak cos ogladam polskirgo to najczesciej na ipla i tam dodali ten serial i przez pierwsze miesiace nie ogladalem bo se myslalem ze to nastepna milosc (po m jak milosc, pierwsza mielosc, tylko milosc i jeszcze sama milosc :D) ale kiedys sie nudzilem strasznie i se wlaczylem i tak mnie wciagnal ze przed pojsciem spac musialem ogladnac 10 odcinkow....

_zz

Mam nadzieję, że wkrótce zdejmą to z anteny, bo jest to tylko kolejny typowy (i to aż do bólu - ślub, rozwód, ślub, jeszcze szybszy rozwód, pierwsze miłości - kretynizm) tasiemiec zrobiony wyłącznie dla kasy.

ocenił(a) serial na 10
jjfg

Jak po dwóch odcinkach można już coś wyrokować!Całkim możliwe,że czeka nas niespodzianka.

kinoman_5

Sprawdź sobie kiedy my to napisaliśmy. Kilka dni przed premierą. Natomiast dziś, wnioskując ze streszczeń w programie i obejrzenia jednego odcinka, mogę już powiedzieć, że to będzie kolejny cienki, nic nie warty love story. Z drugiej strony może masz rację i oceniam go za szybko, ale jestem przy swoim i już.

ocenił(a) serial na 10
jjfg

Jak widać nie jest to kolejna "szmira" w stylu "miłość,romanse,rozwody,kłótni e" jak to niektórzy sugerowali.Widzimy nowy serial o wątku jak najbardziej kryminalnym.Miejmy nadzieję,że akcja będzie ciekawa.Szkoda,że nowy serial nie jest nadawany 2-3 razy w tygodniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones