PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581312}

Taniec rządzi

Shake It Up!
5,7 5 821
ocen
5,7 10 1 5821
Taniec rządzi
powrót do forum serialu Taniec rządzi

Porażka to za mało

ocenił(a) serial na 2

na określenie tego filmu.
Żarty na poziomie maksymalnie niskim, fabuła też beznadziejna i demoralizuje.
Dzieci są podatne na wpływy bajek, może się okazać że któreś z nich zapragnie być jak Cece
czy Rocky, co nie skończy sie dla nich dobrze, pozwolę sobie opisać jak ja odbieram głównych
bohaterów tego serialu.
Cece-Małolata dla której większą wartość pełnią ciuchy które ma.Jej żarty są nie śmieszne i
denne.Wtrąca się we wszystko i myśli że jest najpiękniejsza.Zawsze namawia przyjaciółkę do
złych rzeczy,ale w końcu w 70% przypadków i tak wychodzi im to na sucho. Ogólnie jak dla
mnie bardzo nie przyjemna osoba i chyba nie lubie jej najbardziej z serialu.

Rocky-Mądrzejsza od Cece ale i tak trochę tępa. Nie umie nic sama załatwić wszystko robi za
nią przyjaciółka.Jej żarty i teksty tak samo "śmieszne" jak u Cece.

Reszta bohaterów podobna,już nie wspominając nawet o Tince i Gunterze.

Sylviaa1234

No cóż, zgadzam się, dużo tu mówić. Disney się w grobie przewraca, jak widzi co teraz produkują -.-

użytkownik usunięty
Sylviaa1234

,,Taniec rządzi" to serial, a nie film.

A ja mam trochę inne zdanie. Co do Rocky i CC się zgodzę - myślą, że są najfajniejsze, piękne, świetnie się ubierają, dobrze tańczą, a jest wręcz przeciwnie. Strasznie wkurza mnie też Flynn, który czasami zachowuje się gorzej niż CC. Żarty nie dość, że czasem są żałosne, to jeszcze się powtarzają. Ale nie rozumiem co masz do pozostałych osób, czyli Ty'a, Deuce'a, a szczególnie do Tinki i Gunthera. Jak dla mnie oni są naprawdę świetnymi postaciami i chyba tylko dlatego, że oni tam występują, w ogóle oglądam ten SERIAL. Nawet jeśli już ci tak przeszkadzają, to przecież, mimo że są w głównej obsadzie, nie pojawiają się tak często jak Rocky i CC, a Gunthera w trzecim sezonie nie ma w ogóle. Oczywiście serial nie jest zbyt dobrą produkcją jak na Disney Channel (mam wrażenie, że powstał tylko po to, by wypromować te dwie pożal się boże tancereczki) ale zawsze mogło być gorzej (Nadzdolni, Z innej beczki, Blog na cztery łapy). Jednak szkoda, że takie, za przeproszeniem, gówna zastępują wspaniałe stare seriale Disneya jak np. ,,Nie ma to jak hotel". Ale spokojnie, pod koniec tego roku ma zostać wyemitowany ostatni odcinek serialu i koniec, nie będziesz musiała go więcej oglądać. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 2

Tinka i Gunther, to też typowe pustaki, co chwile mówią te swoje "Jestem Gunter a ja Tinka i jesteśmy Hesenheterowie (tak, wiem że źle napisałam, ale mniejsza z tym) W sumie do Ty'a i Dauce'a nie mam nic,czasami są nawet zabawni,ale to tylko 2 i patrząc obiektywnie jedyne osoby które lubie w tym serialu.
Ja tam toleruje Blog na 4 łapy,fakt obsada beznadziejna żarty też,ale ten piesek jest przesłodki, i czasami jak nie mam co oglądać w tv to zerknę na to, ze względu nawet na tego psa. Co do Z innej beczki i Nadzdolni to masz racje,głupsze niż Taniec rządzi,bo w tych serialach chyba nikogo nie lubie.Jak jeszcze zamias ZIB leciało Słoneczna Sonny, to nawet lubiłam Demi, teraz nie cierpie nikogo.
Ja również tęsknie za starymi czasami disney'a. Gdy leciały jakieś fajne bajki,chodzi mi np.o stare wersje Myszki Micky, Tomma i Jerrego itp.
Były to bajki nie do końca z super fabułą,ale były one bardzo przyjemne i nawet moich rodziców bawili , bo leciały jak byłam jeszcze małym dzieckiem.Chociaż Nie ma to jak hotel też jest bardzo fajnym serialem, jego kontynuacja tzn Nie ma to jak statek jest już nieco gorsza, ale też całkiem przyjemna.
Bardzo się ciesze ze zniknie to gówno,ale pewnie w zamian za niego wejdzie kolejny 'super film'.

użytkownik usunięty
Sylviaa1234

Ja tam Tinkę i Gunthera lubię, ale ok, każdy ma swoje zdanie. ,,ale to tylko 2" - o co chodzi? ,,Blog na cztery łapy" - pies najbardziej mnie wkurza, tzn. to jak sztucznie mówi, a jego dubbing w polskiej wersji jest tragiczny. Zresztą u Avery czy Chloe jest to samo z dubbingiem. ,,Z innej beczki" - podobały mi się tylko 3 odcinki - z Seleną Gomez, z Coco Jones i z Jacobem Latimorem. Reszta to dno, bo te niby żarty były żałosne, więc dobrze, że serial się już skończył. ,,Nadzdolni" - humor na żenującym poziomie, wszyscy zachowują się jak jakieś ułomy i debile (Oliwka, Fletcher, Cameron, Paisley, Angus, Gibson, Darryl, Skidmore, Hipcio), a główna bohaterka, China, jest strasznie samolubna, egoistyczna i traktuje przyjaciół jak śmieci tylko po to, by przypodobać się licealistom. ,,Słoneczna Sonny" - uwielbiałem, miałem nadzieję na trzeci sezon zamiast ,,ZIB", ale niestety, pozostało mi tylko oglądanie powtórek. ,,Myszki Mickey" i ,,Toma i Jerry'ego" nie znoszę (jakoś nie bawi mnie połykanie mebli i posiadanie kilkunastu żyć), ale jeśli chodzi o kreskówki to kiedyś lubiłem np. ,,Brendę i pana Whiskersa". ,,Nie ma to jak hotel/statek" - oba równie świetne, żarty na najwyższym poziomie, a Brenda i chłopaki jak zawsze genialni. Ja też się cieszę, że ,,Taniec rządzi" się już kończy, ale zamiast niego nie będzie żadnego ,, 'super filmu' ", tylko SERIAL, a konkretnie ,,Liv i Maddie" - premiera ma być jeszcze pod koniec tego roku: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liv_and_Maddie

ocenił(a) serial na 2

Tak dokładnie każdy ma inne zdanie,lepiej sie o to nie sprzeczać.
Masz rację Nadzdolni to już taka hard porażka,niech się te dzieciaki za nauke wezmą, jakiś pożytek z tego bedzie przynajmniej.
Ten nowy serial wydaje się beznadziejny,znaczy z opisu.Zapewne znowu będzie przereklamowany humor,beznadziejna fabuła itp.

użytkownik usunięty
Sylviaa1234

Na razie nie ma co krytykować. Zobaczymy za kilka miesięcy. :)

ocenił(a) serial na 3

Czyli jednym słowem serial o dziewczynach mających swój własny świat, którym rządzą urojenia, wygórowane ambicje i zawyżona samoocena.

użytkownik usunięty
christinearron

No, może to zbyt mocne słowa, ale raczej będzie to coś podobnego. ;)

ocenił(a) serial na 3

Nie sądzę, że za mocno powiedziane.

- Dziewczyny sądzą, że są super utalentowane, chociaż tańczą przeciętnie jak na ześwirowane na punkcie tańca dziewczyny i dostał się do programu, tylko dla tego, że są ładne.

- Myślą, że są fajne, ale są żałosne.

- Uważają się za wielkie gwiazdy, chodź są tylko drugoplanowymi tancerkami w Shake It Up.

christinearron

Drugoplanowymi tancerkami? Ja widać urywki z tego programiku "Taniec rządzi w Chicago" to głównie są one.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones