PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141040}

Tata major

Major Dad
6,4 449
ocen
6,4 10 1 449
Tata major
powrót do forum serialu Tata major

Niestety, nie pamiętam już o co tu chodziło. Pamiętam tylko, że był bardzo fajny:)

ocenił(a) serial na 7
reesee

Też go pamiętam... kurde jak tak przeglądam filmweb to wracają wspomnienia... ;) Ile to sie seriali widziało...

ocenił(a) serial na 7
reesee

ja też ten serial pamiętam z dzieciństwa. Jeśli chodzi o fabułę to przypomina mi się tylko to, że tytułowy "Tata major" zajmuję się rodziną po wojskowemu i z tego wynika wiele zabawnych sytuacji.

ocenił(a) serial na 8
Wiencor

Tez go kiedys ogladalam bo fajny byl:)

ocenił(a) serial na 6
Mother_Earth

przypomniałem sobie dzisiaj o nim , sam nie wiem czemu, kiedyś to puszczali seriale na tvp, teraz już tylko hana montana ;(

użytkownik usunięty
Czarny_Lotos

On miał na nazwisko Major ale stopień miał niższy to był jeden z elementów humorystycznych w tym serialu.

Na nazwisko mial McGillis i byl majorem. Ale major dad znaczy tez cos w rodzaju najwazniejszy tata :)

ocenił(a) serial na 7
reesee

Mam tak samo, też nie wiele pamiętam:p Był chyba puszczany o 18:00 w piątki na TVP1, chyba.

ocenił(a) serial na 7
Dude_

Jednak nie w piątki a w czwartki w 1995 roku

reesee

Chodzilo o to ze mama trzech dziewczynek wychodzi za maz za tego majora i on probuje byc ich ojczymem ale kompletnie nie zna sie na dzieciach tylko na wojsku. I wynikaly z tego smieszne sytuacje.

ocenił(a) serial na 9
Szarobure

dokładnie
był z tej okazji dość pogubiony, bo z jednej strony wojskowy rygor w pracy, a z drugiej cztery babki w domu
niebo a ziemia ;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones