PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 565
ocen
7,8 10 1 46565
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

6x14, 6x15

ocenił(a) serial na 6

Powraca stary dobry Teen Wolf, wreszcie klimat zbliżony do sezony I/II, jest szansa, że serial zakończy się na wysokim poziomie. Mam tylko jedno wielkie ALE- dlaczego co druga osoba w serialu to gej. Nawet lesbijki raz się przewinęły, ale nie w tym problem, że wciskaja homoseksualne postacie, a w tym, że jest ich jak grzybów po deszczu... Beacon Hills to najbardziej gejowskie miasteczko na świecie na to wychodzi, albo to tylko niepełnione marzenia Jeffa- twórcy- geja we własnej postaci. *******SPOILER****** Nawet z Jacksona zrobiono geja.... to chyba zakazne!

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

ja mam nadzieję, że ten zwiastun z Jacksonem i Ethanem to żart nakręcony dla wszystkich fandomów. Wydaje mi się, że stylistyką,muzyką i wykonaniem nie pasuje do reszty zwiastunów. Po pierwsze opowiada spójną historię, gdzie inne zwiastuny są trochę wyjęte z kontekstu, po drugie ta muzyczka- zbyt radosna:) i po trzecie PO PROSTU NIE ;P
poza tym właśnie przez muzyczkę,humor i otoczenie skojarzyło mi się z Sherlockiem :)

użytkownik usunięty
mannaga

po trzecie PO PROSTU NIE?
To chyba nie jest zbyt elokwentny komentarz i żaden argument popierający twoją wypowiedź.
Dla twórców ważne by serial był popularny i przynosił kasę. A nic nie podniesie im tak popularności jak powrót tego aktora, który pomimo ujawnienia swej orientacji nadal ma rzeszę fanów i fanek na całym świecie.

użytkownik usunięty
SaiRIthy

To nie jest zakaźne. Taka wizja twórcy. Może aktor Colton Haynes, chciał po prostu zagrać siebie?

ocenił(a) serial na 7

Colton Haynes to Colton Haynes a Jackson to Jackson. Jeżeli rzeczywistość miesza się z fantazją to coś tu jest nie tak. Nigdy nie było powiedziane, że Jackson jest gejem czy chociaż bi. Wątek wyciągnięty z nikąd.
I nie przeszkadzają mi pary homoseksualne a takie można odnieść wrażenie po Twojej wypowiedzi. Gdyby tak było to nie oglądała bym tego serialu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak pary kobiecej bo do tej pory pokazana była tylko jedna i to epizodyczna ( w serii 3? Z Darahem)

ocenił(a) serial na 7
mannaga

Chyba bym bardziej uwierzyła w biseksualnosć Stiles, po tym jak dopytywał się czy jest atrakcyjny dla mężczyzn gejów i jak zareagował na sugestię Danny'ego że się z nim prześpi. Poza tym czasami dziwnie reagował na męską fizyczność. I jeśli twórcy chcieliby podnieść popularność to tym by to zrobili. Wystarczyło posłuchać fandomów.
Poza tym napisałam też dlaczego ten wątek wydaje mi się niepasujący do innych trailerów a to "po prostu nie" było moją reakcją na to, że wątek wydaje mi się sklecony na siłę. Jak się poznali-maja jakieś wilkolacze kluby czy coś ?

ocenił(a) serial na 8
SaiRIthy

Witam, czy możecie mi powiedzieć gdzie oglądacie ten serial? Skasowali moją ulubioną stronkę i teraz oglądam na zagranicznych, bez napisów i nieraz ciężko załapać o co chodzi :) Ktoś pomoże? :)

ocenił(a) serial na 7
aqwe

ja oglądam na alltube. tv

aqwe

Na anyfiles. pl dodają tłumacze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones