PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854227}

Tehran

7,3 2 362
oceny
7,3 10 1 2362
Tehran
powrót do forum serialu Tehran

Dobry serial o ciekawej tematyce . Obecnie można obejrzeć 3 odcinki a od 2.10 będą dodawane następne w tygodniowych odstępach. Bardzo polecam, nie będę spoilerował ale jak ktoś lubi klimaty z. Faudy lub Naszych chłopców to będzie zainteresowany

ocenił(a) serial na 9
gregoma

co polecasz dobrego na ATV jeszcze?

wdylag

Wg mnie najlepszy serial to W obronie syna, następnie The Morning Show, Home Before Dark, Truth be told oczywiście są też inne ale te przypadły mi do gustu. Jeżeli planujesz zakup sprzętu Apple to otrzymasz abonament na cały rok na ATV.

wdylag

Przede wszystkim Servant. Kolega zapomniał wspomnieć.

gregoma

Mam tylko jeden problem, Czy rzeczywiście w tajnej bazie wywiadowczej w Izraelu może pracować taka panna, która widząc znajomą twarz w toalecie damskiej w Teheranie krzyczy , że znamy się z bazy, a potem czekając na przesłuchanie opowiada o tym jeszcze głupszemu koledze? Jestem zakochana w Faudzie więc to mnie dziwi

bozgron

Tez mnie to zastanawiało. Babka była zdesperowana, niewykluczone, że to było powodem. Wątek, w którym skomplikowaną operację Mosadu komplikuje parka kupująca w ostatniej chwili tańsze bilety do Indii ma linie jordańskie jest ciekawy, bo... banalnie życiowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones